Odwiedzin: 402017

Czwarta niedziela Adwentu 24.12.2017 r

Czas adwentowego oczekiwania dope??nia siÄ?. Maryja uczy nas, jak przyjmowaÄ? Boga ochotnym sercem: „oto ja s??u??ebnica Pa??ska, niech mi siÄ? stanie wed??ug s??owa Twego”.

W tym roku wyjÄ?tkowo czwarta niedziela Adwentu ??Ä?czy siÄ? z WigiliÄ? Bo??ego Narodzenia. Jeszcze tylko o godz. 13.00 bÄ?dzie sprawowana Msza ??w. w adwentowym fiolecie. O godz. 16.00 i 18.00 Mszy ??w. nie bÄ?dzie.

ZachÄ?camy do religijnego prze??ywania wieczerzy wigilijnej w rodzinnej i radosnej atmosferze. Starajmy siÄ? zachowaÄ? dobre tradycje zwiÄ?zane z tym dniem.

Na PasterkÄ? zapraszamy o pó??nocy, pó?? godziny wcze??niej – godzina czyta??.

Jutro, w uroczysto??Ä? Bo??ego Narodzenia i we wtorek, w ??wiÄ?to ??w. Szczepana, obowiÄ?zuje niedzielny porzÄ?dek Mszy ??w.

Zgodnie z zarzÄ?dzeniem Biskupa Siedleckiego taca z drugiego dnia ??wiat jest przeznaczona na Jubileusz Diecezji.

W ??wiÄ?to M??odzianków MÄ?czenników, 28 grudnia odbÄ?dzie siÄ? marsz w obronie ??ycia, rozpoczniemy MszÄ? ??wiÄ?tÄ? w parafii ??w. Micha??a Archanio??a o godz. 18.00 po niej wyruszymy do Ko??cio??a ??w, Anny.

Za tydzie?? zako??czenie roku kalendarzowego. Po Mszy ??w. o godz. 18.00 wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu, nabo??e??stwo dziÄ?kczynno  -  b??agalne i Ciebie Boga wys??awiamy.

27 grudnia, w ??rodÄ?  rozpoczynamy wizytÄ? duszpasterskÄ?. Jest to okazja do wspólnej modlitwy i b??ogos??awie??stwa dla domu i rodziny. Z??o??one ofiary bÄ?dÄ? przeznaczone na dalsze prace przy wyko??czeniu sal katechetycznych i na bie??Ä?ce potrzeby parafii.

Program wizyty duszpasterskiej……

Co w Echu Katolickim:

• Kalendarz Echa na rok 2018
  • ??wiadectwo nawrócenia znanego aktora
  • Jak powstajÄ? op??atki
  • Dlaczego choinka jest symbolem Bo??ego Narodzenia
  • O cudzie narodzin
  • Jak zdrowo prze??yÄ? ??wieta.
Dodano: 05 Styczeń 2018