Czwarta niedziela Adwentu 24.12.2017 r

Czas adwentowego oczekiwania dopełnia się. Maryja uczy nas, jak przyjmować Boga ochotnym sercem: „oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa Twego”.

W tym roku wyjątkowo czwarta niedziela Adwentu łączy się z Wigilią Bożego Narodzenia. Jeszcze tylko o godz. 13.00 będzie sprawowana Msza św. w adwentowym fiolecie. O godz. 16.00 i 18.00 Mszy św. nie będzie.

Zachęcamy do religijnego przeżywania wieczerzy wigilijnej w rodzinnej i radosnej atmosferze. Starajmy się zachować dobre tradycje związane z tym dniem.

Na Pasterkę zapraszamy o północy, pół godziny wcześniej – godzina czytań.

Jutro, w uroczystość Bożego Narodzenia i we wtorek, w święto św. Szczepana, obowiązuje niedzielny porządek Mszy św.

Zgodnie z zarządzeniem Biskupa Siedleckiego taca z drugiego dnia świat jest przeznaczona na Jubileusz Diecezji.

W święto Młodzianków Męczenników, 28 grudnia odbędzie się marsz w obronie życia, rozpoczniemy Mszą Świętą w parafii Św. Michała Archanioła o godz. 18.00 po niej wyruszymy do Kościoła Św, Anny.

Za tydzień zakończenie roku kalendarzowego. Po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo dziękczynno  -  błagalne i Ciebie Boga wysławiamy.

27 grudnia, w środę  rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Jest to okazja do wspólnej modlitwy i błogosławieństwa dla domu i rodziny. Złożone ofiary będą przeznaczone na dalsze prace przy wykończeniu sal katechetycznych i na bieżące potrzeby parafii.

Program wizyty duszpasterskiej……

Co w Echu Katolickim:

• Kalendarz Echa na rok 2018
  • Świadectwo nawrócenia znanego aktora
  • Jak powstają opłatki
  • Dlaczego choinka jest symbolem Bożego Narodzenia
  • O cudzie narodzin
  • Jak zdrowo przeżyć świeta.
Dodano: 05 Styczeń 2018