Druga Niedziela Adwentu 9.12.2018 r

RozpoczÄ?li??my Rekolekcje Adwentowe poprowadzi je ks. Marek Weresa nasz parafianin student Katolickiego Uniwersytetu im. kard. Stefana Wyszy??skiego w Warszawie.

Program rekolekcji:
9. 12 - niedziela porzÄ?dek niedzielny
10. 12 - poniedzia??ek
6. 30 Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ?
9. 00 Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ?
11.00 Msza ??w. z naukÄ? dla starszych
15.30 Msza ??w. z naukÄ? dla dzieci
17.00 Msza ??w. z naukÄ? i nauka stanowa dla m??odzie??y
18.30 Msz ??w. z naukÄ? ogólnÄ?

11. 12 - wtorek
6.30 Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ?
9.00 Msza ??w. naukÄ? ogólnÄ?
11.00 Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ?
15.30 Msza ??w. z naukÄ? dla dzieci
17.00 Msza ??w. z naukÄ? dla m??odzie??y
18.30 Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ? i nauka stanowa dla rodziców.

Spowied?? w poniedzia??ek i wtorek, kwadrans przed ka??dÄ? MszÄ? ??w.

Chorych z pos??ugÄ? sakramentalnÄ? odwiedzimy w sobotÄ?, 15 grudnia, od godz. 9.00. Chorych mo??na zg??osiÄ? w zakrystii.

Dzisiaj jest niedziela Pomocy Ko??cio??owi na Wschodzie. Po Mszach ??w. zbiórka do puszek na ten cel.

Diakonia Mi??osierdzia rozprowadza przed ko??cio??em ??wiece na stó?? wigilijny. Uzyskane ofiary przeka??emy Diecezjalnej Caritas.

Trwa zbiórka darów dla najbardziej potrzebujÄ?cych. W kaplicy Matki Bo??ej wy??o??one sÄ? torby mi??osierdzia, które mo??emy wype??niÄ? produktami spo??ywczymi lub chemicznymi i z??o??yÄ? w skrzyni mi??osierdzia.

12 grudnia o godz. 17.30 w ko??ciele ??w. Antoniego rozpocznie siÄ? Adwentowy Dzie?? Skupienia Nauczycieli.

W sobotÄ? 15 grudnia, podczas Mszy ??w. roratniej o godz. 6.00, rozpoczniemy w naszej parafii 9 – miesiÄ?cznÄ? NowennÄ? „Otrzyj Matce ??zy, uratuj Ojcu syna”, modlÄ?c siÄ? za zniewolonych grzechem i pogubionych. Spotkanie dla osób chÄ?tnych i zainteresowanych rozpoczÄ?ciem nowenny, we wtorek po Mszy ??w. wieczorowej.

Za tydzie?? po Mszy ??w. o godz.13.00 spotkanie rodziców i dzieci przed I KomuniÄ? ??w.
Za tydzie?? zaczynamy NowennÄ? do DzieciÄ?tka Jezus: w niedziele o 9.40, w dni powszednie o 17.40.
ZachÄ?camy do liczniejszego udzia??u w Roratach: ??rody i soboty o godz. 6.00.

W przysz??Ä? niedzielÄ? po Mszy ??w. wieczorowej o godz. 19.00 ostatni wyk??ad z cyklu „Mocne tematy” p.t. Przemoc w rodzinie. Poprowadzi Zbigniew Dacewicz, terapeuta przeciwdzia??ania przemocy w rodzinie – zapraszamy.

Jak w ubieg??Ä? niedzielÄ? tak i dzisiaj na stoliku sÄ? wy??o??one kartki dla ma????onków, aby „powalczyli o swoje ma????e??stwo”.

• Jak dobrze ??wiÄ?towaÄ? niedzielÄ?
  • Czy Pan Bóg nas kusi
  • O nowoczesnych technologiach w s??u??bie duchowo??ci
  • ZachowaÄ? zdrowy rozsÄ?dek w ferworze przed??wiÄ?tecznych zakupów(radzi psycholog)

W minionym tygodniu pochowali??my + ??.p. Oskara Zubkowicza …….