Dwudziesta Czwarta Niedziela Zwyk??a - 14.09.2020 r.

Z racji 13 dnia miesiÄ?ca dzisiaj po Mszy ??w. wieczorowej ró??aniec fatimski i procesja.

W dzisiejszÄ? niedzielÄ? rozpoczyna siÄ? Tydzie?? Wychowania, has??o tygodnia brzmi: „Budujemy wiÄ?zi”.

Dzisiaj po ka??dej Mszy  ??w. zbiórka ofiar do puszek na ZiemiÄ? ??wiÄ?tÄ?.

W poniedzia??ek ??wiÄ?to Podwy??szenia Krzy??a ??wiÄ?tego, we wtorek wspomnienie Naj??wiÄ?tszej Maryi Panny Bolesnej.

W czwartek, 17 wrze??nia, w rocznicÄ? napa??ci ZwiÄ?zku Radzieckiego na PolskÄ? w 1939 w modlitwach pamiÄ?tajmy o wszystkich poleg??ych w obronie naszej Ojczyzny na Wschodzie.

W czwartek przypada dzie?? imienin ks. Roberta, o godz. 18.00 bÄ?dziemy sprawowali MszÄ? ??w. w jego intencji – zapraszamy.

W piÄ?tek,  18 wrze??nia, przypada ??wiÄ?to ??wiÄ?tego Stanis??awa Kostki , patrona dzieci i m??odzie??y. Mimo up??ywu stuleci, jest on nadal czytelnym wzorem ??ycia dla m??odego pokolenia. Na MszÄ? ??w. na godz. 18.00 zapraszamy dzieci szkolne.

19 wrze??nia w Kodniu Zjazd  Apostolatu Modlitwy i Postu za Kap??anów „Z??ota Ró??a”, rozpoczÄ?cie o 11.15. (program w gablocie).

W sobotÄ? o godz. 17.00. spotkanie kandydatów na ministrantów i ich rodziców.

19 wrze??nia o godz. 10.00 przy pomniku ??w. Jana Paw??a II przy ko??ciele ??w. Antoniego odbÄ?dzie siÄ? zbiórka dziewczÄ?t z kl. 5, 6 i 7, które chcÄ? zostaÄ? harcerkami. WiÄ?cej informacji na plakacie.

W Echu przeczytamy:
- Do ??wiÄ?to??ci, przez cierpienie`
- DziÄ?ki Jamajce zrozumia??em s??owa papie??a
- Relacja z do??ynek w Woli Gu??owskiej
- Jak w naszym rejonie rodzi??a siÄ? Solidarno??Ä?.

W minionym tygodniu odszed?? do Pana: +  Sawczuk Janusz ……….

Dodano: 14 Wrzesień 2020