Dwudziesta Piąta Niedziela Zwykła - 20.09.2020

Dzisiejsza niedziela w sposób szczególny jest poświęcona środkom społecznego przekazu. Media mogą być wspaniałym narzędziem ewangelizacyjnym. Umiejmy roztropnie z nich korzystać, ale pamiętajmy, że one powinny służyć człowiekowi, a nie odwrotnie. Zadbajmy też o to, aby właściwie i dla swojego ubogacenia korzystało z nich młode pokolenie.

Od tego tygodnia rozpoczynają spotkania wszystkie wspólnoty przy naszej parafii. Zachęcamy aby poza nauką znaleźć właściwe miejsce dla swojego wzrostu duchowego. Zapraszamy chętnych do przyłączenia się do którejś z grup.

W środę, 23 września liturgiczne wspomnienie św. Ojca Pio, patrona parafii w Rakowiskach.

W piątek, 25 września po Mszy św. wieczorowej, wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w obronie życia.

W sobotę , 26 września uroczystości odpustowe w Leśnej Podlaskiej z racji Zjawienia się Najświętszej Maryi Panny. Suma o 11.30.

W przyszłą niedzielę ks. Biskup Kazimierz Gurda  na godz. 17.00 przyjedzie do Rakowisk i pobłogosławi kaplicę. Od tej pory będzie domem Bożym przeznaczonym do sprawowania kultu religijnego.

• Komu przeszkadza dzisiaj Chrystus
  • Coraz częściej mężczyźni na ulicy odmawiają różaniec
  • Dbanie o ciało wpływa na sferę duchową
  • Czym jest stwardnienie rozsiane.
Dodano: 20 Wrzesień 2020