Dwudziesta PiÄ?ta Niedziela Zwyk??a - 20.09.2020

Dzisiejsza niedziela w sposób szczególny jest po??wiÄ?cona ??rodkom spo??ecznego przekazu. Media mogÄ? byÄ? wspania??ym narzÄ?dziem ewangelizacyjnym. Umiejmy roztropnie z nich korzystaÄ?, ale pamiÄ?tajmy, ??e one powinny s??u??yÄ? cz??owiekowi, a nie odwrotnie. Zadbajmy te?? o to, aby w??a??ciwie i dla swojego ubogacenia korzysta??o z nich m??ode pokolenie.

Od tego tygodnia rozpoczynajÄ? spotkania wszystkie wspólnoty przy naszej parafii. ZachÄ?camy aby poza naukÄ? znale??Ä? w??a??ciwe miejsce dla swojego wzrostu duchowego. Zapraszamy chÄ?tnych do przy??Ä?czenia siÄ? do której?? z grup.

W ??rodÄ?, 23 wrze??nia liturgiczne wspomnienie ??w. Ojca Pio, patrona parafii w Rakowiskach.

W piÄ?tek, 25 wrze??nia po Mszy ??w. wieczorowej, wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu i modlitwy w obronie ??ycia.

W sobotÄ? , 26 wrze??nia uroczysto??ci odpustowe w Le??nej Podlaskiej z racji Zjawienia siÄ? Naj??wiÄ?tszej Maryi Panny. Suma o 11.30.

W przysz??Ä? niedzielÄ? ks. Biskup Kazimierz Gurda  na godz. 17.00 przyjedzie do Rakowisk i pob??ogos??awi kaplicÄ?. Od tej pory bÄ?dzie domem Bo??ym przeznaczonym do sprawowania kultu religijnego.

• Komu przeszkadza dzisiaj Chrystus
  • Coraz czÄ???ciej mÄ???czy??ni na ulicy odmawiajÄ? ró??aniec
  • Dbanie o cia??o wp??ywa na sferÄ? duchowÄ?
  • Czym jest stwardnienie rozsiane.
Dodano: 20 Wrzesień 2020