Dwudziesta Szósta Niedziela Zwykła - 27.09.2020 r.

Dzisiaj o godz. 17.00 poświęcenia kaplicy w Rakowiskach. Zaprasza ks. proboszcz Wojciech Majewski.

Dzisiaj o godz. 19.00 odbędzie się procesja z par. św. Anny do par. św. Michała Archanioła rozpoczynająca uroczystości ku czci patrona miasta i parafii na ul. Pokoju. Na procesję prosimy wziąć ze sobą lampiony. We wtorek 29 .09. o godz.11.00  Msza św w intencji mieszkańców miasta, o godz.18.00 Suma Odpustowa.

W czwartek, 1 października, rozpoczynamy codzienną modlitwę różańcową o godz. 17.30, po różańcu Msza św. wieczorowa. Zapraszamy do licznego uczestnictwa w tej pięknej maryjnej modlitwie. Postarajmy się aby każdego dnia przyszła przynajmniej jedna osoba z rodziny. W czwartek różaniec odmówimy w intencji kapłanów i o powołania.

W I piątek miesiąca dodatkowa Msza św. o 16.00, spowiedź od 15.45..

W I sobotę nie będzie adoracji do 21.00 ze względu na ślub o godz. 19.00.

W I niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 procesja Eucharystyczna i zmiana tajemnic. Na Mszy św. o godz. 13.00  dzieciom klas III pobłogosławimy różańce. Po Mszy  św. będzie spotkanie organizacyjne przygotowujące do I Komunii św.

Schola, która śpiewa na Mszy  św. o godz. 13.00 zaprasza chętne dzieci oraz osoby grające na gitarze do dołączenia. Najbliższa próba w piątek, 2 października o 17.15.

Duszpasterze akademiccy ogłaszają, że po wakacyjnej przerwie od 4 października rozpoczyna się sprawowanie w każdą niedzielę  Mszy św. o godz. 20.00 w par. św. Anny.

Z okazji jubileuszu 20-Lecia Apostolstwa Dobrej Śmierci w sobotę 3 października o 13.30 będzie odmówiony różaniec, o 14.00 Msza św. której będzie przewodniczył ks. dyrektor Apostolstwa Dobrej Śmierci z Górki  Klasztornej, po Mszy św. spotkanie członków ADS w sali Matki Teresy..

Informacja o MĘSKIM RÓŻAŃCU, który rozpocznie się 3 października o 8.30 w par. św. Anny a zakończy się na Placu Wolności (zob. Gabl.)

4 października pielgrzymka mężczyzn do Pratulina pod hasłem: STRAŻNICY KOŚCIOŁA.
Wybierających się mężczyzn do Pratulina prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.

Duszpasterstwo Motocyklistów zaprasza motocyklistów do Pratulina na pielgrzymkę mężczyzn. Wyjazd o 9.30 z parkingu przy kościele Narodzenia NMP.

Dodano: 27 Wrzesień 2020