Odwiedzin: 402017

Dwudziesta Sz??sta Niedziela Zwyk??a - 27.09.2020 r.

Dzisiaj o godz. 17.00 po??wi?cenia kaplicy w Rakowiskach. Zaprasza ks. proboszcz Wojciech Majewski.

Dzisiaj o godz. 19.00 odb?dzie si? procesja z par. ??w. Anny do par. ??w. Micha??a Archanio??a rozpoczynaj?ca uroczysto??ci ku czci patrona miasta i parafii na ul. Pokoju. Na procesj? prosimy wzi?? ze sob? lampiony. We wtorek 29 .09. o godz.11.00  Msza ??w w intencji mieszka??ców miasta, o godz.18.00 Suma Odpustowa.

W czwartek, 1 pa??dziernika, rozpoczynamy codzienn? modlitw? ró??a??cow? o godz. 17.30, po ró??a??cu Msza ??w. wieczorowa. Zapraszamy do licznego uczestnictwa w tej pi?knej maryjnej modlitwie. Postarajmy si? aby ka??dego dnia przysz??a przynajmniej jedna osoba z rodziny. W czwartek ró??aniec odmówimy w intencji kap??anów i o powo??ania.

W I pi?tek miesi?ca dodatkowa Msza ??w. o 16.00, spowied?? od 15.45..

W I sobot? nie b?dzie adoracji do 21.00 ze wzgl?du na ??lub o godz. 19.00.

W I niedziel? po Mszy ??w. o godz. 10.00 procesja Eucharystyczna i zmiana tajemnic. Na Mszy ??w. o godz. 13.00  dzieciom klas III pob??ogos??awimy ró??a??ce. Po Mszy  ??w. b?dzie spotkanie organizacyjne przygotowuj?ce do I Komunii ??w.

Schola, która ??piewa na Mszy  ??w. o godz. 13.00 zaprasza ch?tne dzieci oraz osoby graj?ce na gitarze do do???czenia. Najbli??sza próba w pi?tek, 2 pa??dziernika o 17.15.

Duszpasterze akademiccy og??aszaj?, ??e po wakacyjnej przerwie od 4 pa??dziernika rozpoczyna si? sprawowanie w ka??d? niedziel?  Mszy ??w. o godz. 20.00 w par. ??w. Anny.

Z okazji jubileuszu 20-Lecia Apostolstwa Dobrej ??mierci w sobot? 3 pa??dziernika o 13.30 b?dzie odmówiony ró??aniec, o 14.00 Msza ??w. której b?dzie przewodniczy?? ks. dyrektor Apostolstwa Dobrej ??mierci z Górki  Klasztornej, po Mszy ??w. spotkanie cz??onków ADS w sali Matki Teresy..

Informacja o M?SKIM RÓ??A??CU, który rozpocznie si? 3 pa??dziernika o 8.30 w par. ??w. Anny a zako??czy si? na Placu Wolno??ci (zob. Gabl.)

4 pa??dziernika pielgrzymka m???czyzn do Pratulina pod has??em: STRA??NICY KO??CIO?A.
Wybieraj?cych si? m???czyzn do Pratulina prosimy o zg??oszenie si? do zakrystii.

Duszpasterstwo Motocyklistów zaprasza motocyklistów do Pratulina na pielgrzymk? m???czyzn. Wyjazd o 9.30 z parkingu przy ko??ciele Narodzenia NMP.

Dodano: 27 Wrzesień 2020