Odwiedzin: 401952

Dwudziesta ??sma Niedziela Zwyk??a - 11.10.2020 r.

Liturgiczne wspomnienie b??. Honorata naszego patrona przypada 13 pa??dziernika we wtorek, uroczysto??ci odpustowe w naszej parafii obchodzimy dzisiaj – suma odpustowa o godz. 13.00.

W dzisiejsz? niedziel? kolejny raz obchodzimy Dzie?? Papieski pod has??em TOTUS TUUS.  Swoimi ofiarami sk??adanymi do puszek wspieramy Fundacj? „Dzie??o Nowego Tysi?clecia”, która zosta??a powo??ana przez Episkopat Polski dla upami?tnienia pontyfikatu Ojca ??wi?tego Jana Paw??a II.  Z tych ??rodków fundowane s? stypendia dla uzdolnionej, a pochodz?cej z ubogich rodzin m??odzie??y.

13 pa??dziernika o godz. 17.30 odmówimy ró??aniec , odprawimy Msz? ??w. i przejdziemy w procesji fatimskiej wokó?? ko??cio??a.

W ??rod?, 14 pa??dziernika przypada Dzie?? Edukacji Narodowej. Ró??aniec odmówimy w intencji nauczycieli, wychowawców, katechetów i wszystkich pracowników o??wiaty z naszej parafii.

W przysz??? niedziel? w sali Matki Teresy b?dzie mo??na odebra? zdj?cia komunijne obu grup w godz. 10.00 – 14.00 a na Mszy ??w. o godz. 16.00 b?dziemy si? modli? za ks. ?ukasza w dniu jego patrona.

Z okazji ??wi?ta Patrona S??u??by Zdrowia ??w. ?ukasza, Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Bia??ej Podlaskiej zaprasza na uroczyst? Msz? ??w. sprawowan? w par. b??ogos??awionego Honorata Ko??mi??skiego 18 pa??dziernika 2020 roku o godz. 18.00. Msza ??w. poprzedzona b?dzie ró??a??cem w intencji ??yj?cych i zmar??ych pracowników S??u??by Zdrowia, który rozpocznie si? o godz. 17.30.

Za tydzie?? niedziela misyjna, ofiary zbierane na tac? przeznaczone s? na misje.

W Echu kat. przeczytamy:

• Nowe bractwo powo??ane przez biskupa siedleckiego Stra??nicy Ko??cio??a,
  • O podziale ludzi na „maskowców” i „bezmaskowców”,
  • O wezwaniach, jakie stawia ??ycie na Ukrainie.

W minionym tygodniu odesz??y do Pana:  +  Stanis??awa Kuzko i Wies??awa Prochoruk.

Dodano: 11 Październik 2020