Og??oszenia - Uroczysto??Ä? Wszystkich ??wiÄ?tych (1.11.2020)

1. PorzÄ?dek sprawowania Mszy ??w. w dniu dzisiejszym jak w ka??dÄ? niedzielÄ?, maksymalna ilo??Ä? osób w ??wiÄ?tyni 150, konieczno??Ä? zas??aniania ust i nosa oraz zachowanie odstÄ?pów. Dzisiaj i jutro zamkniÄ?te sÄ? cmentarze.
  2.  Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmar??ych, szczególny czas pamiÄ?ci o naszych zmar??ych, którzy poprzedzili nas w drodze do wieczno??ci. Msze ??w. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Na Mszy ??w. o 10.00 od??piewamy jutrznie a o 18.00 nieszpory za zmar??ych.
  3. Od dzisiaj codziennie o godz. 17.20 bÄ?dziemy odmawiaÄ? ró??aniec wypominkowy i sprawowaÄ? wieczorowÄ? MszÄ? ??w. za zmar??ych polecanych w wypominkach. Na stoliku za ??awkami le??Ä? kartki wypominkowe, kto chce do??Ä?czyÄ? swoich zmar??ych do modlitw Ko??cio??a niech je wype??ni i przyniesie do zakrystii.
  4. Przez ca??y listopad mo??emy ofiarowaÄ? zmar??ym wielki dar odpustu zupe??nego spe??niajÄ?c nastÄ?pujÄ?ce warunki: pobo??ne nawiedzenie Ko??cio??a lub cmentarza, modlitwÄ? wed??ug intencji Ojca ??w. (Ojcze nasz i WierzÄ? w Boga), wymagany jest stan ??aski u??wiÄ?cajÄ?cej.
  5. W pierwszy czwartek miesiÄ?ca bÄ?dziemy siÄ? modliÄ? o powo??ania kap??a??skie i zakonne, w pierwszy piÄ?tek dodatkowa Msza ??w. o 16.00 w pierwszÄ? sobotÄ? po Mszy ??w. wieczorowej adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu.
  6.  Od 1 - do 8 listopada rozpoczyna siÄ? ogólnopolska modlitwa Ró??aniec do Granic Nieba. ZachÄ?camy do wspólnej modlitwy ró??a??cowej o wybaczenie nienarodzonych. W obliczu kryzysu, szerzÄ?cej siÄ? epidemii oraz wobec niepewno??ci, jaka mo??e go??ciÄ? w sercu wielu ludzi, wzywamy, by podnie??Ä? g??owy ku niebu, prosiÄ? o mi??osierdzie i ??askÄ? wiary. Ró??aniec do Granic Nieba ma leczyÄ? rany, oddalaÄ? lÄ?k i s??u??yÄ? pojednaniu. Zapraszamy dzisiaj po Mszy ??w. wieczorowej.
  7.  W piÄ?tek na Mszy ??w. wieczorowej bÄ?dziemy siÄ? modliÄ? w intencji ks. S??awomira z  racji jego imienin.
  8.  W piÄ?tek w parafii ??w. Micha??a Archanio??a o godz. 19.00 rozpocznÄ? siÄ? katechezy dla narzeczonych.
  9.  Ró??aniec mÄ???czyzn odbÄ?dzie siÄ? 7 listopada o godz. 8.30 w par. ??w. Anny.
  10.  W minionym tygodniu odeszli do Pana: + Go??awski Ryszard i Chmura Zygmunt. Wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie…
Dodano: 31 Październik 2020