Trzecia Niedziela Zwyk??a â?? 23 stycznia 2022 r.

1. Trwa tydzie?? Powszechnej Modlitwy o Jedno??Ä? Chrze??cijan. PamiÄ?tajmy o wezwaniu Jezusa do budowania jedno??ci modlitwÄ? i czynem.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 w parafii WniebowziÄ?cia NMP przy ulicy D??ugiej odbÄ?dzie siÄ? koncert kolÄ?d i rodzinne kolÄ?dowanie w wykonaniu Rodziny Fedorów. Zaprasza na to kolÄ?dowanie Bialski Klub Ojca

3. We wtorek ??wiÄ?to Nawrócenia ??w. Paw??a, aposto??a Jezusa. Gorliwy faryzeusz i prze??ladowca pierwszego Ko??cio??a, po tym jak ukaza?? siÄ? mu zmartwychwsta??y Chrystus, zosta?? Jego uczniem i po??wiÄ?ci?? resztÄ? ??ycia szerzeniu Ewangelii.

4. W dniach 4-6 luty 2022 r. w WSD w Nowym Opolu k/Siedlec organizowane sÄ? rekolekcje powo??aniowe dla m??odzie??y mÄ?skiej ze szkó?? ??rednich i studentów. Zapraszamy do udzia??u.

5. W przysz??Ä? niedzielÄ? zapraszamy na MszÄ? ??w. na godz. 13.00 rodziców i dzieci klas trzecich na spotkanie przygotowujÄ?ce do pierwszej Komunii ??w.

6. Taca w przysz??Ä? niedzielÄ? bÄ?dzie przeznaczona na ogrzewanie ko??cio??a. Ostatni rachunek za ogrzewanie ko??cio??a za grudzie?? wyniós?? ponad 25 000 z??.

7. W zwiÄ?zku ze wzrostem zachorowa?? na COVID, coraz wiÄ?kszÄ? liczbÄ? osób w izolacji czy na kwarantannie, wzmagajÄ?cÄ? siÄ? obawÄ? ludzi w zwiÄ?zku z tÄ? sytuacjÄ?, z troski o zdrowie parafian, ale i odpowiadajÄ?c na apele w??adz, dalszÄ? „kolÄ?dÄ?” zamieniamy na Msze ??wiÄ?te w intencji Rodzin z poszczególnych ulic. Zapraszamy rodziny na MszÄ? ??w. o godz. 18.00, po niej bÄ?dzie modlitwa z zawierzeniem rodzin Panu Jezusowi. ProszÄ? aby przynie??Ä? w naczyniu trochÄ? wody do po??wiÄ?cenia, je??li kto?? nie ma w domu, aby po powrocie pokropiÄ? tÄ? wodÄ? dom i mieszkanie. W ten sposób doko??czymy tegorocznÄ? kolÄ?dÄ? i bÄ?dziemy modliÄ? siÄ? o b??ogos??awie??stwo dla naszych domów i rodzin. Je??eli kto?? zechce z??o??yÄ? w tym roku ofiarÄ? przeznaczonÄ? na prace przy ko??ciele i utrzymanie naszego ko??cio??a, bÄ?dzie móg?? to uczyniÄ? po nabo??e??stwie. Mo??na te?? przelaÄ? na konto czy przekazaÄ? ksiÄ???om.

Zapraszam rodziny wed??ug nastÄ?pujÄ?cego porzÄ?dku:

24.01.2022 Poniedzia??ek Ul. Królowej Jadwigi i Kazimierza Jagiello??czyka

25.01.2022 Wtorek Ul. KsiÄ?cia Witolda i W??adys??awa Jagie????y

26.01.2022 ??roda Ul. Terebelska

8. ZachÄ?camy do czytania prasy katolickiej. Na stoliku za ??awkami nowy numer „Echa Katolickiego".

Dodano: 23 Styczeń 2022