Ogłoszenia XX Niedziela zwykła - 14 sierpnia 2022 r.

1.  Dzisiaj o godz. 20.15, w plenerze, na placu przy kościele można będzie obejrzeć film pt. „Cud Guadalupe”. Jeśli pogoda nie dopisze zostanie wyświetlony w kościele.

Pierwszy kinowy film o objawieniach w Guadalupe. Prawie 500 lat temu Maryja zrobiła coś, co czyni tamte wydarzenia jednym z największych cudów w historii świata: zostawiła materialne dowody swoich odwiedzin! Niektóre z nich udało się odkryć naukowcom dopiero niedawno i z miejsca uznano je za sensację! Są tak spektakularne, że w zderzeniu z nimi kruszeje najbardziej zatwardziała niewiara. Film to historia Johna Martineza młodego i ambitnego reportera z Los Angeles. Razem ze swoją żoną Mary spodziewają się właśnie pierwszego dziecka, a on dostaje do napisania artykuł o kulturze latynoamerykańskiej. Siłą rzeczy musi się zmierzyć z legendą objawień Matki Bożej w Guadalupe. Sceptycznego początkowo Johna coraz bardziej pochłania śledztwo – do momentu, gdy dostaje tragiczną wiadomość… Czy wystarczy mu wiary, aby wymodlić cud?

1. Jutro uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny. Msze św. według porządku niedzielnego: 7.00, 9.00, 11.00, 12.30, 16.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.

Jest to uroczystość odpustowa w Leśnej Podlaskiej i Kodniu, oraz w Białej Podlaskiej w parafii Wniebowzięcia NMP. Programy uroczystości w Leśnej i w Kodniu znajdziemy na plakatach w gablocie.

3.     W sobotę 27 sierpnia w Leśnej Podlaskiej odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca. Zachęcamy do udziału. Zapisy na wyjazd autokarowy w zakrystii albo u zelatorki parafialnej.

4.     W niedzielę 28 sierpnia wyruszy tradycyjnie piesza pielgrzymka z Białej Podlaskiej do Leśnej Podlaskiej. Bliższe informacje za tydzień.

1. Na stoliku pod chórem do nabycia Echo Katolickie.

1. W minionym odeszli do Pana: +Stefan Buraczyński i Marianna Domańska. Wieczny odpoczynek...

Dodano: 15 Sierpień 2022