Odwiedzin: 402022

Ogłoszenia 18 września 2022 r.

Dwudziesta Piąta Niedziela Zwykła

1.     Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci klas III w ramach przygotowania do I Komunii Świętej.

2.     Rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego dla młodzieży, która ma przyjąć 27 września br. sakrament Bierzmowania. Zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 16.00, a w dni zwykłe na Mszę św. o godz. 18.00.

3.     W piątek 23 września, po Mszy Św. wieczorowej Nowenna do bł. Męczenników z Pratulina. Zapraszamy członków bractwa Strażnicy Kościoła.

4.     W piątek o godz. 19.00 spotkanie członków chóru. Zapraszamy też nowych kandydatów ze szkoły podstawowej i średniej.

5.     W piątek o godz. 19.00 w naszej parafii w Sali Matki Teresy odbywają się katechezy dla narzeczonych.

6.     W przyszłą niedzielę, 25 września, o godz. 8.40 przed Mszą św. będziemy modlić się w obronie życia.

7.     O godz. 19.00 za tydzień odbędzie się procesja z par. św. Anny do par. św. Michała Archanioła rozpoczynająca uroczystości ku czci patrona miasta i parafii przy ul. Pokoju.

8.     W sobotę 24 września w Leśnej Podlaskiej odbędzie się ogólnopolska Pielgrzymka Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Zapraszamy nie tylko członków Krucjaty ale także wszystkich, którzy mają na sercu sprawę trzeźwości.

9.     2 października w Pratulinie odbędzie się 12 Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn. Zapraszamy do udziału. Organizowany jest wyjazd autokarowy. Można też pojechać indywidualnie. Prosimy o zgłaszanie wyjazdu w zakrystii.

10.                      Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Echu Katolickim:

·        Komu w Polsce zależy na podsycaniu złych emocji? I czy uzasadniona jest oba­wa, że zostaną one znowu wymierzone w Kościół?

·        Obiecał, że po swojej śmierci zrobi jesz­cze więcej niż za życia. Dlaczego warto stać się duchowym dzieckiem o. Pio?

·        Michał Archanioł nie tylko broni nas przed zasadzkami złego ducha. W jakich sytuacjach warto wzywać jego wstawien­nictwa?

·        Czy ewangelizacja przez Internet to przy­szłość Kościoła? I jakie plany zaistnienia w wirtualnym świecie ma Diecezja Sie­dlecka?

Dodano: 19 Wrzesień 2022