Ogłoszenia 30 października 2022 r. -XXXI Niedziela zwykła

Trzydziesta Pierwsza Niedziela Zwykła - 30 października 2022

1.     We wtorek l listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszej świątyni będą sprawowane: 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Na cmentarzu parafialnym: 12.00. Na cmentarzu komunalnym: 11.00.

2.     We środę - 2 listopada Dzień Zaduszny. Msze św. w naszej świątyni: 6.20, 7.00, 9.00 i 18.00.

3.     1 listopada przed każdą Mszą św. przedpołudniową i 2 listopada przed Mszą św. o godz. 9.00 będziemy modlić się za zmarłych, wyczytując ich imiona z kartek wypominkowych.

4.     Od l listopada codziennie o 17.20 będziemy odmawiać różaniec wypominkowy i sprawować wieczorową Mszę św. za zmarłych polecanych w wypominkach. Oprócz listopada za tych zmarłych będziemy sprawować Mszę św. w każdym miesiącu. W tym tygodniu na  różaniec wypominkowy za swoich zmarłych zapraszamy rodziny według następującego porządku:

1 listopada(wtorek)

za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach

2 listopada (środa)

ul. Terebelska (numery nieparzyste)

3 listopada(czwartek)

- ul. Terebelska (numery parzyste)

4 listopada(piątek)

– ul. Św. Królowej Jadwigi (numery nieparzyste)

5 listopada(sobota)

- ul. Św. Królowej Jadwigi (numery parzyste)

6 listopada(niedziela)

- ul. Janowska, Jana Kazimierza, Jana III Sobieskiego, Sapieżyńska, Stefana Batorego

5.     Od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny i ofiarować za zmarłych wypełniając warunki: spowiedź sakramentalna, Komunia eucharystyczna, modlitwa w intencjach Ojca Świętego i pobożne nawiedzenie cmentarza.

6.     W tym tygodniu wypada w I czwartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, w I piątek spowiedź w czasie różańca i w I sobotę miesiąca adoracja Najśw. Sakramentu do godziny 21.00. Adorację poprowadzi Apostolstwo Dobrej Śmierci.

7.     Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, spotkanie KŻR i zmiana tajemnic.

8.     Od przyszłej niedzieli dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.00 i po tej Mszy św. będzie losowanie misia Tobiasza.

9.     Na stoliku pod chórem Echo Katolickie. W bieżącym numerze:

·        Czy święci mają wady? W jaki sposób towarzyszą nam na co dzień

·        Dobra śmierć – co oznacza dla ludzi i czym jest w perspektywie chrześcijańskiej? Dlaczego winniśmy modlić się o dobrą śmierć?

·        Wirus faryzeizmu – na czym polega i kogo dotyka najczęściej?

·        Nie liczmy na moralność Zachodu – prof.Mieczysłąw Ryba komentuje najświeższe wiadomości polityczne z kraju i ze świata

W zakrystii do nabycia Kalendarz Rolniczy w formie książkowej.

Dodano: 31 Październik 2022