Zdj?cia - Sakrament Bierzmoawania.

15 marca 2012 roku w naszej parafii
206 osób przyj???o Sakrament Bierzmowania.
Sakramentu tego udzieli?? Ks. Bp Zbigniew Kiernikowski.

M??odzie??, która zamówi??a zdj?cia
b?dzie mog??a je odebra? w najbli??sz? niedziel?
w sali katechetycznej po Mszach ??w. o godz.: 10.00; 11.30, 13.00 i 16.00.

Gdyby kto?? chcia?? jeszcze zapisa? si? na zdj?cia
 to te?? b?dzie taka mo??liwo???.

Dodano: 16 Marzec 2012
Parafia Honorata - Zdj?cia - Sakrament Bierzmoawania.Parafia Honorata - Zdj?cia - Sakrament Bierzmoawania.Parafia Honorata - Zdj?cia - Sakrament Bierzmoawania.Parafia Honorata - Zdj?cia - Sakrament Bierzmoawania.Parafia Honorata - Zdj?cia - Sakrament Bierzmoawania.Parafia Honorata - Zdj?cia - Sakrament Bierzmoawania.Parafia Honorata - Zdj?cia - Sakrament Bierzmoawania.Parafia Honorata - Zdj?cia - Sakrament Bierzmoawania.Parafia Honorata - Zdj?cia - Sakrament Bierzmoawania.Parafia Honorata - Zdj?cia - Sakrament Bierzmoawania.Parafia Honorata - Zdj?cia - Sakrament Bierzmoawania.Parafia Honorata - Zdj?cia - Sakrament Bierzmoawania.Parafia Honorata - Zdj?cia - Sakrament Bierzmoawania.Parafia Honorata - Zdj?cia - Sakrament Bierzmoawania.