Ogłoszenia 25 czerwca 2023 r

25 czerwca 2023  XII Niedziela Zwykła

1.     Kończy się czerwiec- miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Jezusa . Zapraszamy na ostatnie w tym miesiącu nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.45.

2.     Dzisiaj o godz. 20.45, w plenerze, na placu przy kościele można będzie obejrzeć film pt. "Nakręcony tata".

Przyjemna i zabawna komedia familijna o tacie, który otrząsa się z kryzysu wieku średniego i ponownie nawiązuje kontakt z rodziną… z Biblią w jednej ręce i telefonem w drugiej.

3.     W czwartek, 29 czerwca uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – Msze św. o godz. 6.20, 7.00 i 18.00. Ofiary składane w tym dniu na tacę - jest to tzw. ofiara „pro obolo S. Petri” – kiedyś zwana „świętopietrzem” i jest przeznaczana na działalność Stolicy Apostolskiej.

4.     W pierwszą sobotę po Mszy św. wieczorowej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Adorację poprowadzi Legion Maryi

5.     Za tydzień po Mszy św. o godz. 9.00 adoracja Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca.

6.     Także za tydzień rozpoczynają się w naszej parafii katechezy dla rodziców i chrzestnych o godz. 19.00.

7.     Prasa katolicka jest wyłożona na stoliku za ławkami.

W najnowszym numerze „Echa Katolickiego":

·       Bądźcie jak Dobry Pasterz - w numerze rela­cja ze święceń kapłańskich, które miały miej­sce 17 czerwca w siedleckiej katedrze.

·       Jeżeli Polska ulegnie duchowemu rozbioro­wi, konsekwencje będą straszne - ostrzega w wywiadzie dla „Echa" kard. Gerhard Muller, były prefekt watykańskiej Kongregacji Nauki Wiary.

·       „Byłam analfabetką, jeśli chodzi o wiarę. To on mnie uratował i przyprowadził do Boga" -mówi o swoim synu mama bł. Carla Acutisa.

·       Dlaczego członkowie Kół Żywego Różańca mają obowiązek duchowej formacji?

8.     W minionym tygodniu odeszli do Pana: +Mieczysław Sidoruk i Helena Chmiel. Wieczny odpoczynek

Dodano: 25 Czerwiec 2023