Odwiedzin: 399410

Ogłoszenia 23 lipca 2023 r

 

 Ogłoszenia parafialne XVI Niedziela Zwykła – 23 lipca 2023 r.

 

1.     We wtorek wypada święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców oraz dzień świętości życia. W intencji obrony życia nienarodzonych będziemy modlić się przed Mszą Św. wieczorową czyli o 17.45 a po Mszy św. wieczorowej odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Przy okazji poświęcenia składamy ofiary przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy. Akcja jest organizowana przez organizację MIVA Polska.

2.     We wtorek obchodzi imieniny ks. Krzysztof, wspomagający nas w pracy duszpasterskiej. Pomodlimy się w jego intencji na wieczorowej Mszy św.

3.     We środę wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny, to dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom, będziemy się modlić w ich intencjach.

 

4.     1 sierpnia wyruszy z Białej Podlaskiej grupa 43 Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę. Po Mszy Św. o godz. 6:00 w parafii Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny pielgrzymi wyruszą na pątniczy szlak.  Zapisy i zdanie bagażu przed pielgrzymką: 31 lipca (poniedziałek), godz.: 18:30 – 20.00 tylko przy parafii Wniebowzięcia NMP. W tym roku ks. Przewodnik prosi, aby przy zapisach dla potrzeb grupy złożyć 3 zwykłe bandaże. Wpisowe 180 zł. Z wpisowego zwolniona jest trzecia i kolejne osoby z rodziny. 

 

Na stoliku zaś pod chórem leżą intencje i deklaracje Duchowego pielgrzymowania. Można je wypełniać i oddawać, przekażemy je przewodnikowi grupy.

 

5.     Na stoliku pod chórem do nabycia też prasa katolicka. Zachęcamy do lektury.

 

<<< Powrót
Dodano: 23 Lipiec 2023
Projekt i wykonanie Orange Computers