Odwiedzin: 399411

 

Ogłoszenia 03 września 2023 r  - XXII Niedziela Zwykła

1.1.     Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 procesja eucharystyczna i zmiana tajemnic różańcowych w Sali Matki Teresy.

2.     Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny dla dzieci i młodzieży. Podczas uroczystej Mszy św. sprawowanej o godz. 8.00 będziemy modlić się wszelkie potrzebne łaski dla uczniów, ich rodziców, nauczycieli i pracowników szkół w naszej parafii.

 

3.     W I czwartek miesiąca po Mszy św. wieczorowej będziemy się modlić w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

4.     We czwartek o godz. 18.45 spotkanie Kręgu Biblijnego

 

5.     W piątek  przeżywamy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 6.20, 7.00 i 18.00.

 

6.     W sobotę  9 czerwca w Kodniu zjazd Apostolatu modlitwy i postu za kapłanów „Złota Róża”. Rozpocznie się o godz. 11.15. Plan szczegółowy na plakacie w gablocie przed kościołem

 

7.     W przyszłą niedzielę na Mszę  św. o godz. 11.00 zapraszamy uczniów  klas I, pobłogosławimy ich tornistry z przyborami szkolnymi.

 

8.     21 września o godz.. 18.00 zostanie udzielony Sakrament Bierzmowania młodzieży, która przygotowała się w ubiegłym roku szkolnym. W niedzielę za tydzień – 10 września zapraszamy tych kandydatów na Mszę św. o godz. 16.00. Po Mszy św. o godz. 16:00 odbędzie spotkanie.

 

9.      Zachęcamy chłopców do służby ministranckiej przy ołtarzu. Kandydatów i obecną służbę liturgiczną zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 9.30

10.                      Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Echu Katolickim:

·        Choć dowodził egzekucją Józefa i Wiktorii Ulmów, nigdy nie poniósł za to kary - o oprawcach przyszłych beatyfikowanych, niezwykłej rodzinie i ważnym wymiarze tej beatyfikacji dla Polski - mówi historyk i krewny Ulmów.

·        Dziś można zaszczuć człowieka na wiele sposobów. Sprzyjają temu media i pozwalający na anonimowość internet. A konsekwencje często są tragiczne...

·        Co jest wskazaniem do wszczepienia endoprotezy kolana, na czym polega operacja i rehabilitacja i jak dbać o stawy - w dziale „zdrowie”.

·        W numerze także relacja z Diecezjalnej Pielgrzymki Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej.


1.     W ubiegłym tygodniu odszedł ze wspólnoty parafialnej do wieczności: śp. Tadeusz Jarosz. Wieczny odpoczynek….

 

 

 

 

 

 

 

<<< Powrót
Dodano: 03 Wrzesień 2023
Projekt i wykonanie Orange Computers