Ogłoszenia 29 października 2023 r

Ogłoszenia XXX Niedziela zwykła - 29 października 2023 r.

1.     Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy na Parafialny Przegląd Pieśni Maryjnej. Przyjdźmy aby, posłuchać pieśni w wykonaniu dzieci z naszej parafii i wspierać ich w śpiewie.

2.     We środę l listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszej świątyni będą sprawowane: 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Na cmentarzu parafialnym: 12.00. Na cmentarzu komunalnym: 11.00.

3.     We czwartek - 2 listopada Dzień Zaduszny. Msze św. w naszej świątyni: 7.00, 9.00 i 18.00.

4.     1 i 2 listopada przed każdą Mszą św. przedpołudniową będziemy modlić się za zmarłych, wyczytując ich imiona z kartek wypominkowych.

5.     Od l listopada codziennie o 17.20 będziemy odmawiać różaniec wypominkowy i sprawować wieczorową Mszę św. za zmarłych polecanych w wypominkach. W tym tygodniu na różaniec wypominkowy za swoich zmarłych zapraszamy rodziny według następującego porządku:

1 listopada - środa

Za wszystkich zmarłych

2 listopada – czwartek

Za wszystkich zmarłych

3 listopada – piątek

ul. Terebelska (numery od początku do nr 47, kartki bez numeru)

4 listopada- sobota

ul. Terebelska (numery od 49 do nr 58)

5 listopada - niedziela

ul. Terebelska (numery od 60 do końca)

6.     Od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny i ofiarować za zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza.

7.     W I czwartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

W I piątek spowiedź od 17.20 - w czasie w czasie różańca wypominkowego.

W sobotę adoracja Najśw. Sakramentu po Mszy św. wieczorowej potrwa do godz. 21.00. Adorację z racji I soboty miesiąca poprowadzi Apostolstwo Dobrej Śmierci.

8.     W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać nawiedzenie naszej parafii przez relikwie św. Jozafata Kuncewicza.

9.     Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, po niej spotkanie i katecheza dla dzieci klas I a w Sali Matki Teresy spotkanie KŻR i zmiana tajemnic różańcowych.

10.           Od przyszłej niedzieli w naszej parafii rozpoczynają się katechezy chrzcielne dla rodziców, planujących chrzest dziecka i rodziców chrzestnych. Zapraszamy przez cztery kolejne niedziele o godz. 19.00 do Sali Matki Teresy w nowym budynku.

11.           W poniedziałek i wtorek planujemy sprzątanie ładowarką terenu wokół nowych garaży i wywóz ziemi z wykopów, dlatego prosimy aby nie parkować samochodów w sąsiedztwie nowych garaży i leżącej tam ziemi. Najlepiej zaparkować wzdłuż ogrodzenia.

12.           Na stoliku pod chórem Echo Katolickie. W bieżącym numerze:

*  Czyściec nie jest karą ani zemstą Boga, ale ostatnią prostą do nieba. Jak skutecznie poma­gać zmarłym?

*   Widział niebo i piekło. Świadectwo pilota, który przez 11 godzin pozostawał w stanie śmierci klinicznej.

*  Jak powyborcza rzeczywistość przełoży się na przyszłe decyzje parlamentu? Co z prawem do życia? Jakie miejsce w społeczeństwie zo­stanie wyznaczone katolikom?

*  Konflikt izraelsko-palestyński oczami prze­wodnika po Ziemi Świętej.

*  Jakie są zadania zelatora koła różańcowego -w comiesięcznych materiałach formacyjnych.

W zakrystii do nabycia Kalendarz Rolniczy w formie książkowej.

Dodano: 29 Październik 2023