Ogłoszenia 03 marca 2024 r

3 marca 2024 r. - III Niedziela Wielkiego Postu

1.     W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 8.30 odmawiany jest różaniec w intencji Ojczyzny. W ostatnim czasie jesteśmy świadkami wielu napięć i niepokojów w naszym kraj, dlatego zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2.     W I czwartek miesiąca po Mszy św. wieczorowej modlimy się o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

3.     W kaplicy M. Bożej wystawiona jest skrzynia miłosierdzia, do której składamy dary miłosierdzia dla najbardziej potrzebujących.

4.     Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych :

5.     w piątek Droga Krzyżowa: o 9.00, o 16.00 (dla dzieci) i o godz. 17.15 (dla wszystkich). Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o 9.00 oraz o 17.40.

6.     W piątek 8 marca pomodlimy się w intencji wszystkich kobiet naszej parafii.

7.     Trwają katechezy neokatechumenalne - głoszone w niedzielę o godz. 19.00 i we czwartek o godz. 18.45. Dzisiaj w kościele katecheza Kerygmatu.

8.     W zakrystii do nabycia rozprowadzane przez Caritas diecezjalną baranki wielkanocne w cenie 10 zł i świece w cenie 20 zł. To także forma jałmużny wielkopostnej.

9.     Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej ogłasza nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2024/2025. Przyjmowanie wniosków rozpoczyna się od 1 marca i trwa do 17 maja 2024 r. Więcej informacji o ofercie szkoły znajdziemy na plakacie w gablocie i na stronie internetowej Katolickiego Liceum: www.klobp.pl.

10.     W minionym tygodniu odeszli do Pana: + Stanisław Kosiński i Marcin Goździołko. Wieczny odpoczynek…

Dodano: 03 Marzec 2024