Odwiedzin: 405818

Ogłoszenia 14 kwietnia 2024 r

  

III Niedziela Wielkanocna 14.04.2024 r.

 1.     Dzisiejsza niedziela rozpoczyna też Tydzień Biblijny. Poświęćmy czas na lekturę Pisma św., na poznawanie i rozważanie Bożego Słowa skierowanego do nas.

 2.     W każdą niedziele o godz. 8.30 zapraszamy do modlitwy różańcowej w intencji naszej Ojczyzny.

 3.     Wspólnoty Neokatechumenalne odpowiadając na apel papieża Franciszka, aby wychodzić z Ewangelią na place i ulice miejscowości do ludzi zagubionych i żyjących w samotności, zapraszają dzisiaj o godz.15.30 na spotkanie ewangelizacyjne na Placu Wolności . Zapraszają wierzących i niewierzących, samotnych i rodziny z dziećmi.

 4.     We wtorek o godz. 18.00 w Sali Matki Teresy w nowym budynku zapraszamy po odbiór strojów na uroczystość I Komunii św.

 5.     Wojciech Sumliński i Witold Gadowski zapraszają na spotkanie poświęcone działalności Ruchu Obrony Polaków i rozmowę o sytuacji Polski w obliczu narastających zagrożeń - spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, 19 kwietnia, o godzinie 19 00 w dolnym Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny przy ulicy Długiej w Białej Podlaskiej. Wstęp wolny.

 6.     Na stoliku za ławkami do nabycia prasa katolicka. W Echu Katolickim:

  • Regularne czytanie Pisma Świętego pozwala poznać nam siebie - od czego zacząć przygodę ze słowem Bożym?
  • Dlaczego o „Ojcze nasz” mówi się, że jest modlitwą doskonałą?
  • Kto popiera aborcję, wyklucza siebie z Kościoła. Nie zdajemy sobie sprawy, że dokonanie jej pociąga za sobą ekskomunikę - w rozmowie z teologiem moralistą.
  • Policjant nie dopuścił kapłana do umierających. Tymczasem jako katolicy mamy swoje prawa.
  • Presja, emocje, pośpiech - na tym bazują przestępcy. Jak nie dać się oszukać metodą na wnuczka, policjanta, pracownika banku?

7.     W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł: + Antoni Szymanowicz. Wieczny odpoczynek.......

 

 

<<< Powrót
Dodano: 14 Kwiecień 2024
Projekt i wykonanie Orange Computers