Odwiedzin: 405818

Ogłoszenia 05 maja 2024 r

 

 

 

Ogłoszenia –VI Niedziela Wielkanocna 05 maja 2024 r.

 

 1.     Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 nabożeństwo majowe i procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca. Po procesji zmianka różańcowa.

 

 2.    Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni zwykłe o godz. 17.45 a w niedziele o i święta po Mszy św. o godz. 9.00.

 3.     W środę uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Msze św. jak w dniu zwykłym. W czasie Mszy św. o godz. 18.00 pomodlimy się w intencji ks. Prałata Stanisława Zajko z racji imienin

 4.     We wtorek, środę i czwartek bezpośrednio po wieczorowej Mszy św. czyli ok. 18.30 zapraszamy dzieci klas III i ich rodziców na spotkania przygotowujące do przeżycia I Komunii św. W piątek próba generalna przed spowiedzią.

 5.     W sobotę o godz. 9.00 spowiedź dzieci przed I Komunią św.

 6.     Za tydzień w niedzielę 12 maja wypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dzieci klas III przyjmą po raz pierwszy Komunię św. Uroczystość odbędzie się o godz. 11.00.

 

 7.     W przyszłą niedzielę w Parczewie odbędzie się 13 Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin. Rozpocznie się od Mszy świętej o godz. 10.30 podczas której odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Potem konferencja ks. dr Grzegorza Czerwonki o błogosławionej Rodzinie Ulmów z Markowej. Państwo Marta i Krzysztof Kardaś, diecezjalni doradcy życia rodzinnego dadzą świadectwo, jaki wpływ na ich życie ma Bł. Rodzina Ulmów.

 

 

 Parafia Chrystusa Miłosiernego organizuje wyjazd autokarowy o godz. 8.00. Zapraszamy chętnych do wyjazdu. Można zapisać się na wyjazd w zakrystii

 

 8.     Na stoliku za ławkami do nabycia prasa katolicka. W Echu Katolickim:

 

  • Apostolat Matki Bożej Pielgrzymującej rozwija się dynamicznie. Dlaczego warto wstąpić do Ruchu Szensztackiego?
  • 10 maja rozpoczyna się proces beatyfikacyjny Heleny Kmieć. Czym zasłużyła na miano świętej z sąsiedztwa? I jak działa na młodych?
  • Od hip-hopu do kapłaństwa - świadectwo powołania ks. Jakuba Bartczaka, gościa ostatniego Kongresu Liturgicznego w naszej diecezji
  • Uzależniony reaguje tylko na własne cierpienie. Jak mądrze pomagać m.in. alkoholikom, narkomanom - radzi ks. Marek Dziewiecki.
  •  

 

 

<<< Powrót
Dodano: 05 Maj 2024
Projekt i wykonanie Orange Computers