Odwiedzin: 405818

Ogłoszenia 02 czerwca 2024 r

 

 

 

 

02 czerwca 2024 r. – IX Niedziela Zwykła

 1.     Dzisiaj po Mszy św. o 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna. KŻR zmieniają tajemnice, a po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek „na budowę kościołów w diecezji".

 2.     Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj zaangażowali się w przygotowanie festynu z racji Dnia Dziecka, szczególnie ks. Tomaszowi za organizację całego przedsięwzięcia i wszystkim, którzy czynnie go wspomagali, za włożony trud, wykonaną pracę i poświęcony czas. Dziękujemy także tym, którzy uczestniczyli – dzieciom i rodzicom.

 3.     Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe odprawiane w tym tygodniu po Mszy św. wieczorowej a w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00

 4.     Do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 a w dni zwykłe po Mszy św. wieczorowej procesja eucharystyczna.

 5.     We czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. W nabożeństwie czerwcowym modlimy się w intencji powołań kapłańskich. Po procesji błogosławieństwo wianków i ziół a następnie błogosławieństwo dzieci.

 6.     W tym tygodniu w piątek przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to jednocześnie I piątek miesiąca. Spowiedź od 17.30.

 7.     We piątek 7 czerwca wypada zwykle wspomnienie św. Jadwigi Królowej patronki Szkoły Podstawowej nr 9. Zapraszamy na godz. 9.00 całą społeczność szkolną na Mszę Św. z racji święta patronalnego.

8.     W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.

 9.     W sobotę o godz. 9.00 spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Zapraszamy wszystkich chętnych do służby ministranckiej.

 10.                       Ks. Mariusz zaprasza ministrantów i scholę do wyjazdu na Koczowisko Służby Liturgicznej do Siedlec w dniu 22 czerwca. Karty zgłoszeniowe są do odebrania w zakrystii.

 

 

 

 

<<< Powrót
Dodano: 03 Czerwiec 2024
Projekt i wykonanie Orange Computers