Odwiedzin: 405818

Ogłoszenia 09 czerwca 2024 r

 

9 czerwca 2024 r. – X Niedziela Zwykła

 1.     Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe odprawiane od jutra o godz. 17.45 czyli przed Mszą św. wieczorową a w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00

 2.     We wtorek 11 czerwca odbędzie się MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele, następnie po Mszy przejdziemy do kościoła bł. Stefana Wyszyńskiego przy ul. Wereszki i tam zakończenie indywidualnym błogosławieństwem dzieci.

 3.     We czwartek 13 dzień miesiąca – dzień objawień w Fatimie. Po Mszy św. wieczorowej– zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie.

4.     We czwartek 13 czerwca wypada też odpust w kościele św. Antoniego. Bracia kapucyni zapraszają czcicieli Świętego Antoniego z Padwy na Sumę odpustową o godz. 11.00.

 5.     Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na KUL.

6.     W poniedziałek 17 czerwca obchodzimy wspomnienie św. Brata Alberta, który uczył, że „trzeba być dobrym jak chleb". W związku z tym za tydzień będziemy przeżywać „niedzielę chleba". Diakonia Miłosierdzia po Mszach św.  rozdaje chlebki, zachęcając do dzielenia się tym, co mamy z innymi. Składane przy tej okazji ofiary będą przeznaczone dla biednych z naszej parafii.

 7.     Także w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 odbędzie się ostatni koncert w ramach V Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. O godz. 19.00 w naszym kościele wystąpią: Tomasz Ślusarczyk (Warszawa) – trąbka i Zuzanna i Maciej Batorowie (Świdnica) - duet organowy

 8.     Ks. Mariusz zaprasza ministrantów i scholę do wyjazdu na Koczowisko Służby Liturgicznej do Siedlec w dniu 22 czerwca. Karty zgłoszeniowe są do odebrania w zakrystii.

9.     Podobnie, jak w poprzednich latach, dzieci i młodzież z naszego dekanatu mają możliwość wypoczynku na zatwierdzonych przez Kuratorium Edukacji i Wychowania, tygodniowych turnusach formacyjnych „Wakacje z Bogiem" w Okunince nad jeziorem Białym. Koszt turnusu z dojazdem, całodniowym wyżywieniem i opieką wykwalifikowanej kadry (na każdym turnusie opiekę duszpasterska sprawuje kapłan) wynosi 730 zł. Zapisy w parafii Narodzenia NMP przy ul. Brzeskiej. Jeden z turnusów jest przeznaczony dla ministrantów. Kontakt: 697 069 060. Spotkanie dla rodziców wyjeżdżających dzieci 17 czerwca o godz. 18.30. na sali na plebanii przy ul. Brzeskiej. Do wypełnionej karty uczestnictwa wymagana jest także opinia ks. Proboszcza.

  

 

 

<<< Powrót
Dodano: 09 Czerwiec 2024
Projekt i wykonanie Orange Computers