Ogłoszenia 25 sierpnia 2024 r

1.     W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 procesja eucharystyczna i zmiana tajemnic różańcowych, natomiast o godz. 19.00 zapraszamy na koncert poświęcony Unitom z Pratulina.

2.     W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy uczniów klas I, pobłogosławimy ich tornistry z przyborami szkolnymi a po Mszy św. spotkanie w ramach dalszego przygotowania do I Komunii Św.

3.     Jutro uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. o godz. 6.20, 7.00 i 18.00.

4.     W sobotę 31 sierpnia w Leśnej Podlaskiej odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca. Zachęcamy do udziału. Szczegóły na plakatach.

5.     Prezydent Białej Podlaskiej zaprasza 1 września wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w uroczystościach z okazji 85 rocznicy wybuchu II wojny światowej, które rozpoczną się Mszą Św. w intencji Ojczyzny w kościele św. Anny o godz. 12.30. Następnie uczestnicy wraz z pocztami sztandarowymi przemaszerują na płac Wolności, gdzie przy Miejscu Straceń, odbędzie się dalsza część obchodów.

6.     W parafii Św. Anny w Białej Podl. organizowane są rekolekcje zawierzenia w niewolę Jezusowi przez Maryję wg. Traktatu „O doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny”. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę 01 września o godz. 16:00, a rekolekcje rozpoczną się w środę 4 września o godz. 17:30. W rekolekcjach mogą wziąć udział wszyscy, którzy pragną pogłębić swoją wiarę i zbliżyć się do Maryi. Więcej informacji na plakacie.

Dodano: 24 Sierpień 2024