Ogłoszenia 01 września 2024 r

Ogłoszenia 01 września 2024 r  - XXII Niedziela Zwykła

1.     Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 procesja eucharystyczna i zmiana tajemnic różańcowych w Sali Matki Teresy.

2.     Dzisiaj o godz. 19.00 zapraszamy na koncert poświęcony Unitom z Pratulina. Przeżywamy w tym roku 150 rocznicę ich męczeństwa. To nasi przodkowie i świadkowie wiary.  Zapraszamy do wysłuchania koncertu ku ich czci.

3.     Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny dla dzieci i młodzieży. Podczas uroczystej Mszy św. sprawowanej o godz. 8.00 będziemy modlić się wszelkie potrzebne łaski dla uczniów, ich rodziców, nauczycieli i pracowników szkół w naszej parafii.

4.     W I czwartek miesiąca po Mszy św. wieczorowej będziemy się modlić w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

5.     W I piątek Msza z nabożeństwem do serca Pana Jezusa o godz. 6.20 i 18.00, spowiedź dodatkowo od godz. 17.30.

6.     W I sobotę po Mszy św. wieczorowej adoracja do godz. 21.00, którą poprowadzi Legion Maryi.

7.     W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy uczniów klas II w ramach dalszego przygotowania do I Komunii Św.

8.     Zachęcamy chłopców do służby ministranckiej przy ołtarzu. Kandydatów i obecną służbę liturgiczną zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 9.00

9.     Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci na wyjazd na piknik strzelecki w sobotę 14 września.  W programie paintball, strzelanie z broni palnej, ognisko. Zapisy w zakrystii najpóźniej do 7 września. Ilość miejsc jest ograniczona.

10.                       „Uzdrowić dziecko” – pod takim hasłem odbędzie się konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Rodzicielstwa Zastępczego „Jedno Serce” wspólnie z Akademią Bialską. Wydarzenie rozpocznie się 9 września br., w auli głównej Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Konferencja składać się będzie z dwóch części – debaty i warsztatów. W ich trakcie omawiane będą zagadnienia dotyczące między innymi: uzdrawiania dziecięcej traumy czy wspierania funkcjonowania dziecka z FAS/FASD (płodowym zespołem alkoholowym/ spektrum płodowych zaburzeń alkoholowych).

Dodano: 01 Wrzesień 2024