Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?

"Wieczór Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?"

który odby?? siÄ? 18 wrze??nia 2011

rozpoczÄ??? w naszej parafii nowy rok formacyjny KSM-u,

a tak??e rok przygotowujÄ?cy kandydatów do bierzmowania.

By?? to wspania??y wieczór rado??ci, spiewu, muzyki i modlitwy...

Wieczorne spotkanie rozpoczÄ?li??my radosnym zawiÄ?zaniem wspólnoty.

??piewem i klaskaniem stworzyli??my dobry, przyjazny klimat,

w którym ka??dy, nawet nieznajomy czu?? siÄ? dobrze.

Ca??y wieczór prowadzi?? ks. Rafa?? Kornilak.

W konferencji ukaza?? prawdÄ? o ró??nych zniewoleniach, z których wybawia nas Jezus.

MuzycznÄ? oprawÄ? wieczoru przygotowa?? KSM z naszej parafii,

oraz zaprzyja??nieni muzycy Maciek i Micha??.

Na zako??czenie powierzyli??my kolejny rok formacji

Jezusowi w Naj??wiÄ?tszym Sakramencie.

PrzyjÄ?li??my tak??e Bo??e B??ogos??awie??stwo z rÄ?k ks. Wies??awa MuÄ?ki.

Na zako??czenie od??piewali??my pie???? wieczornÄ? i rozeszli??my siÄ? do domów.

Dodano: 30 Grudzień 2011
Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y ze ??w. Stanis??awem KostkÄ?