Odwiedzin: 402017

Og??oszenia III NIEDZIELA ZWYK?A - 27.01.2013

Trzecia Niedziela Zwyk??a - 27.01. 2013 r.

Dzisiaj po Mszy ??w. o godz. 16.00 spotkanie z rodzicami kandydatów do sakramentu bierzmowania, a o godz. 19.00 kolejna katecheza neokatechumenalna, na któr? zapraszamy m??odzie?? i doros??ych.

Do ??rody zapisujemy na bal bezalkoholowy, który odb?dzie si? 2 lutego. Koszt 90 z?? od osoby.

W tym tygodniu przypada I pi?tek miesi?ca, dodatkowa Msza ??w. o godz. 16.00, spowied?? od godz. 15.30.

W I sobot? po Mszy ??w. wieczorowej adoracja Naj??wi?tszego Sakramentu, a w I niedziele po Mszy ??w. o godz. 10.00. K.??.R zmieniaj? tajemniczki.

W sobot?, 2 lutego, b?dziemy obchodzi? ??wi?to Ofiarowania Pa??skiego, nazwane ??wi?tem Matki Bo??ej Gromnicznej. Porz?dek Mszy ??w. 6.30, 8.30, 10.00, 18.00. Gromnice b?dziemy b??ogos??awi? na ka??dej Mszy ??w. a o godz. 10.00 procesja ze ??wiecami.

Z inicjatywy b??. Jana Paw??a II ??wi?to Ofiarowania Pa??skiego jest tak??e ??wiatowym Dniem ??ycia Konsekrowanego. Nasz? modlitw? obejmiemy zakony i zgromadzenia. Wesprzemy je naszymi ofiarami, które w tym dniu z??o??ymy na tace.

Za tydzie?? w niedziel?
po Mszy ??w. o godz. 13.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowuj?cych si? do Pierwszej Komunii ??wi?tej, a o godz. 19.00 w salce pod plebani? spotkanie wyje??d??aj?cych na zimowisko z ks. Paw??em.

W gablocie mo??emy przeczyta? pro??b? ks. Jacka Guza, Dyrektora O??rodka „Misericordia” Caritas w Bia??ej Podlaskiej o odpisaniu 1% podatku na rzecz tej organizacji. Wesprzemy przez to dzia??ania Warsztatu Terapii Zaj?ciowej i Centrum Charytatywnego z jad??odajni?.

W gablocie znajdziemy plakaty i informacje: Pielgrzymki w Roku Wiary, oraz Ferie z Pa??stwow? Szko??? Wy??sz?, które powinny pomóc maturzystom w teoretycznym i praktycznym przygotowaniu do matury.

Zako??czyli??my tegoroczne odwiedziny duszpasterskie. Dzi?kujemy wszystkim Parafianom za otwarte drzwi, wspóln? modlitw?, serdeczne przyj?cie i ??yczliwe uwagi. Dzi?kujemy te?? za ofiary z??o??one na potrzeby naszej parafii.

W tym tygodniu Bóg odwo??a?? do wieczno??ci: + Ew? Abramiuk. Wieczny odpoczynek racz jej da? Panie...

Dodano: 26 Styczeń 2013