OG?OSZENIA - II Niedziela Wielkiego Postu - 24. 02. 2013 r.

Dzisiejsza niedziela jest szczególnym czasem modlitwy i duchowej blisko??ci z polskimi misjonarzami na ca??ym ??wiecie. Oprócz modlitwy i postu pami?tajmy o misyjnej ja??mu??nie. Po wszystkich Mszach ??wi?tych s? zbierane do puszek ofiary na rzecz Dzie??a Pomocy „Ad Gentes” jako wsparcie polskich misjonarzy.

Dzisiaj przypada IV Niedziela Synodalna pod has??em „Ko??ció?? a ??wiat”.  Wraz z zespo??em synodalnym b?dziemy si? zastanawiali nad obecno??ci? Ko??cio??a w ??wiecie i nad tym czym ró??ni si? On od ??wiata. Po Mszy ??w. o godz. 16.00 spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.

Zapraszamy na nabo??e??stwa wielkopostne. Droga Krzy??owa w pi?tek: 9.00, 16.00, 17.15, 18.30. Gorzkie ??ale w niedziele po Mszy ??w. o godz. 10.00 i 17.45.

Jutro 25 dzie?? miesi?ca po Mszy ??w. wieczorowej b?dziemy zanosi? mod??y przed Naj??wi?tszym Sakramentem w intencji obrony ??ycia.

W I pi?tek miesi?ca przed Drog? Krzy??ow? dla dzieci, od godz. 15.30 spowied??.
Nabo??e??stwo do Naj??wi?tszego Serca Pana, b?dzie tylko rano po pierwszej Mszy ??w.

W I sobot? miesi?ca po Mszy ??w. wieczorowej adoracja Naj??wi?tszego Sakramentu.

W I niedziel? miesi?ca w ramach adoracji odprawimy kolejn? cz???? Gorzkich ??ali.

Dyrektor Katolickiego Gimnazjum w Bia??ej Podlaskiej og??asza nabór do szko??y na rok 2013/14.
W gablocie znajdziemy telefon kontaktowy.

W przysz??? niedziel? po Mszy ??w. o godz. 13.00 spotkanie z rodzicami dzieci klas II.

W minionym tygodniu odeszli do wieczno??ci: +Anna Matejuk, Roman ?ukaszuk, Wac??aw Maksymiuk, Zbigniew Lubaszewski. Wieczny odpoczynek racz im da? Panie....

Dodano: 23 Luty 2013