Odwiedzin: 402017

OG?OSZENIA - III Niedziela Wielkiego Postu - 3.03. 2013 r.

1. W zwi?zku z ust?pieniem Ojca ??wi?tego ze Stolicy Piotrowej ksi?dz biskup zwraca si? z pro??b?, aby obj?? modlitw? dzi?kczynn? Benedykta XVI za lata jego pos??ugi w Ko??ciele. B?dziemy te?? modli? si? o ??wiat??o Ducha ??wi?tego dla Kolegium Kardynalskiego podczas wyboru kolejnego nast?pcy ??w. Piotra.

2. We wtorek, 5 marca kandydaci do sakramentu bierzmowania przed delegatami naszej kurii z??o??? egzamin dopuszczaj?cy ich do przyj?cia tego sakramentu, a od ??rody rozpocznie si? ich modlitewne czuwanie poprzez nowenn? do Ducha ??wi?tego. Na nowenn? zapraszamy te?? rodziny kandydatów.

3. W pi?tek 1 marca rozpocz??? si? kolejny cykl 8 katechez dla narzeczonych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do parafii Narodzenia Naj??wi?tszej Maryi Panny w Bia??ej Podlaskiej ul. Brzeska. Katechezy rozpoczn? si? tradycyjnie o godzinie 19:00 w sali, w budynku „nowej plebanii”.

4. W pi?tek, 8 marca rozpoczynamy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, poprowadzi je ks. dr Robert Miro??czuk, dyrektor Muzeum Diecezjalnego w Siedlcach. Prosimy wszystkich o modlitw? w intencji licznych nawróce??, a chorych o ofiarowanie swoich cierpie??.

Pi?tek – 8 marca
    6.30 – Msza ??w. z nauk? ogóln?
    9.00 – Msza ??w. z nauk? ogóln? i DROGA KRZY??OWA
    11.00 – Msza ??w. z nauk? ogóln?
    15.30 – DROGA KRZY??OWA z nauk? dla dzieci
    17.00 – Msza ??w. z nauk? dla m??odzie??y
    18.30 – Msza ??w. z nauk? ogóln?

Sobota – 9 marca
    6.30 – Msza ??w. z nauk? ogóln?
    9.00 – Msza ??w. z nauk? ogóln?
    11.00 – Msza ??w. z nauk? dla chorych – sakrament namaszczenia
    15.30 – Msza ??w. z nauk? dla dzieci
    17.00 – Msza ??w. z nauk? dla m??odziezy
    18.30 – Msza ??w. z nauk? ogóln?
    19.30 - Projekcja filmu „ PASJA” Mela Gibsona

Spowied?? w pi?tek i sobot? 15 min.  przed ka??d? Msz? ??w.

Niedziela – 10 marca – KOMUNIA ??W. GENERALNA

5. Z okazji zbli??aj?cych si? ??wiat Wielkanocnych organizowane s? zbiorki ??ywno??ci. W sobot?, 9 marca w marketach, bialski Caritas przeprowadzi zbior? produktów spo??ywczych przeznaczonych na przygotowanie posi??ków dla najbardziej ubogich i paczek wielkanocnych.

6. CARITAS naszej diecezji przysy??a do rozprowadzenia baranki z czekolady do koszyczka ze ??wi?conk? na stó?? wielkanocny. Ofiary jakie z tego wp??yn? b?d? przeznaczone dzia??alno??? naszej diecezjalnej Caritas.

7. Nasza parafialna akcja „Rodzina -Rodzinie” b?dzie przeprowadzona 17 marca. Wi?cej informacji podamy za tydzie??.

8. 16 marca z Bia??ej Podlaskiej organizowany jest wyjazd do Cz?stochowy na spotkanie z ojcem Danielem. Tel. kontaktowy jest wywieszony w gablocie.

9. W minionym tygodniu odesz??y do Pana: + Janina ??ukowska i + Halina Ko??niowska.
    Wieczny odpoczynek racz im da? Panie...

Dodano: 03 Marzec 2013