Odwiedzin: 401952

Og??oszenia - IV Niedziela Wielkiego Postu - 10.03. 2013 r.

1. W po??owie Wielkiego Postu Ko??ció?? wzywa nas do rado??ci, aby wszyscy podejmujÄ?cy trud przemiany serca wytrwali w tym nie??atwym codziennym wysi??ku.

2. W piÄ?tek, 15 marca ks. Biskup udzieli naszej m??odzie??y sakramentu bierzmowania na Mszy ??w. o godz. 17.00. Droga Krzy??owa bÄ?dzie odprawiona dwa razy o 9.00 i 15.30.

3. W sobotÄ? 16 marca organizujemy wyjazd do Warszawy na Misterium MÄ?ki Pa??skiej. Koszt wyjazdu 50 z??. Zapisy wraz z wp??atÄ? jak najszybciej w zakrystii. Wyjazd o godz. 16.00 spod ko??cio??a. WiÄ?cej informacji znajdziemy na stronie internetowej.

4. W przysz??Ä? niedzielÄ? przeprowadzimy zbiórkÄ? ??ywno??ci „Rodzina-Rodzinie” w celu wsparcia najubo??szych rodzin w parafii. Dary bÄ?dziemy przynosiÄ? do busa stojÄ?cego przed ko??cio??em. Mo??na te?? do zakrystii zg??aszaÄ? rodziny potrzebujÄ?ce.

5. CARITAS naszej diecezji za po??rednictwem parafii rozprowadza baranki z czekolady do koszyczka ze ??wiÄ?conkÄ? na stó?? wielkanocny. Ofiary jakie z tego wp??ynÄ? bÄ?dÄ? przeznaczone na dzia??alno??Ä? charytatywnÄ?. Baranki sÄ? do nabycia w zakrystii i przed ko??cio??em.

6. Ko??czymy Rekolekcje Wielkopostne, dziÄ?kujemy ksiÄ?dzu Robertowi za przygotowanie nas do g??Ä?bszego prze??ywania ??wiÄ?t Zmartwychwstania Pa??skiego przez pog??Ä?bienie wiary, umocnienie nadziei i o??ywienie troski o ma????e??stwo i rodzinÄ?. ??yczymy wszelkich Bo??ych ??ask w dalszej pos??udze kap??a??skiej.

7. W tym tygodniu odeszli do wieczno??ci: + Janina Burda, Jan Jezior, Leokadia Jankowska. Wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie..
Dodano: 11 Marzec 2013