Og??oszenia - Poniedzia??ek Wielkanocny - 1.04.2013

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiÄ?ca po Mszy ??w. wieczorowej wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu i modlitwy w intencji kap??anów.

W I piÄ?tek miesiÄ?ca dodatkowa Msza ??w. o godz. 16.00, spowied?? od 15.30. Z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiÄ?zuje w piÄ?tek wstrzemiÄ???liwo??Ä? od pokarmów miÄ?snych.

W I sobotÄ? miesiÄ?ca po Mszy ??w. wieczorowej adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu do 21.00.

W sobotÄ? 6 kwietnia w katedrze siedleckiej odbÄ?dÄ? siÄ? ??wiÄ?cenia biskupie ks. pra??ata Piotra Sawczuka.

W I niedzielÄ? miesiÄ?ca  po Mszy ??w. o godz. 10.00 adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu. BÄ?dzie to niedziela Mi??osierdzia Bo??ego. W sanktuarium Chrystusa Mi??osiernego Suma odpustowa o godz. 12.00. Po Mszach ??w. wieczorowych odmawiamy NowennÄ? do Mi??osierdzia Bo??ego.

Ofiary sk??adane na tace w najbli??szÄ? niedzielÄ? bÄ?dÄ? przeznaczone na dzie??a charytatywne.

Obchody liturgiczne Uroczysto??ci Zwiastowania Pa??skiego zosta??y przeniesione na 8 kwietnia. Jest to Dzie?? ??wiÄ?to??ci ??ycia i mo??liwo??Ä? w??Ä?czenia siÄ? w Dzie??o Duchowej Adopcji. Triduum przed tym dniem rozpoczniemy od piÄ?tku codziennÄ? MszÄ? ??w. wieczorowÄ?. Na stoliku za ??awkami bÄ?dÄ? wy??o??one deklaracje adopcyjne i KsiÄ?ga Obrony ??ycia. Wype??nione deklaracje zostawiamy sobie, a  wpisujemy siÄ? do ksiÄ?gi. Wpisu  dokonujemy ka??dorazowo podejmujÄ?c adopcjÄ?.

Ks. Jacek Guz, dyrektor bialskiego Caritasu zaprasza bialczan na najbli??szÄ? niedzielÄ? do odwiedzin o??rodka „Misericordia” w godz. 10.00 – 15.00.

W naszej parafii w kolejne niedziele: 7, 14 i 21 kwietnia odbÄ?dÄ? siÄ? spotkania na temat uzale??nienia, wspó??uzale??nienia i przemocy w rodzinie. Poprowadzi je psycholog, terapeuci i osoby po terapii. Przeka??my te informacje wszystkim, którym te spotkania mogÄ? pomóc, a szczególnie rodzinom osób uzale??nionych, które czÄ?sto nie wiedzÄ? jak zachowaÄ? siÄ? w obliczu tych problemów.

Dodano: 02 Kwiecień 2013