Odwiedzin: 402066

OG?OSZENIA - II Niedziela Wielkanocna - 7. 04. 2013 r.

OG?OSZENIA - II Niedziela Wielkanocna - 7. 04. 2013 r.

Podajemy radosn? wiadomo???, ??e wczoraj w katedrze siedleckiej ??wi?cenia Biskupie otrzyma?? ks. dr pra??at Piotr Sawczuk pochodz?cy z Kornicy, dotychczasowy kanclerz naszej kurii. B?dzie pe??ni?? pos??ug? biskupa pomocniczego naszej diecezji.

Dzisiaj z racji I niedzieli miesi?ca po Mszy ??w. o godz. 10.00 wystawienie i adoracja Naj??wi?tszego Sakramentu, a po Mszy ??w. o godz. 13.00 spotkanie z rodzicami dzieci klas II.

Ks. Jacek Guz dyrektor bialskiego Caritas zaprasza dzisiaj do odwiedzin O??rodka „Misericordia” w godz. 10.00 – 15.00. Jednocze??nie dzi?kuje naszej parafii za wszelkie formy pomocy.

W naszej parafii w kolejne niedziele: 7, 14 i 21 kwietnia o godz. 19.00 odb?d? si? spotkania na temat uzale??nienia, wspó??uzale??nienia i przemocy w rodzinie. Poprowadzi je psycholog, terapeuci i osoby po terapii. Zapraszamy wszystkich, którym te spotkania mog? pomóc, a szczególnie rodzinom osób uzale??nionych.

Od pi?tku trwa Triduum przed Dniem ??wi?to??ci ??ycia, który b?dziemy obchodzili w poniedzia??ek, z racji prze??o??onej Uroczysto??ci Zwiastowania NMP. Przypominamy, ??e na stoliku za ??awkami s? wy??o??one deklaracje adopcyjne, oraz Ksi?ga Obrony ??ycia. Kto zechce si? podj?? duchowej adopcji dziecka pocz?tego niech wype??ni deklaracje i dokona wpisu w Ksi?dze ??ycia. Dzisiaj o 17.30 ró??aniec w intencji obrony ??ycia, a w poniedzia??ek na Mszy ??w. wieczorowej dokona si? obrz?d przyj?cia. Prosimy wzi?? ze sob? ??wiece.

W ??rod?, 10 kwietnia, przypada 3 rocznica katastrofy polskiego rz?dowego samolotu pod Smole??skiem. Wspominaj?c tamte chwile b?dziemy poleca? Bo??emu mi??osierdziu wszystkich, którzy wówczas zgin?li.

W zwi?zku z trwaj?cym Rokiem Wiary, w odpowiedzi na apel poprzedniego papie??a i za aprobat? obecnego papie??a Franciszka, wspólnoty neoktechumenalne b?d? przez pi?? kolejnych niedziel, pocz?wszy od dzisiejszej, g??osi? Dobr? Nowin? o Jezusie Zmartwychwsta??ym. W Bia??ej Podlaskiej b?d? si? odbywa? przed ko??cio??em ??w. Antoniego o godz. 16.30.

W dniach od 20 do 29 lipca organizowana jest pielgrzymka autokarowa do W??och. Planowana trasa dotyczy miejsc zwi?zanych z ??yciem ??w. Franciszka a tak??e Rzymu. Szczegó??owy program i nr telefonu do ks. Roberta Miro??czuka jest wywieszony w gablocie i na naszej stronie internetowej. Zobacz: PROGRAM PIELGRZYMKI.

Dodano: 06 Kwiecień 2013