Odwiedzin: 402017

OG?OSZENIA - III Niedziela Wielkanocna - 14. 04.2013 r.

Na mocy decyzji Konferencji Episkopatu Polski w trzeci? niedziel? Wielkanocy we wszystkich diecezjach w Polsce jest obchodzona Niedziela Biblijna, która rozpoczyna nast?puj?cy po niej Tydzie?? Biblijny. Jest to inicjatywa kierowana do tych wiernych, którzy w sposób szczególny interesuj? si? Bibli?. Od poniedzia??ku do pi?tku w???cznie b?dziemy w ko??ciele czyta? Pismo ??w. przez 20 minut, od godz. 17.40. Dobrze, aby w naszych rodzinach przynajmniej raz w tygodniu czytano wspólnie t? Ksi?g? ??ycia.

W naszej parafii odbywa si? cykl spotka?? dotycz?cych wspó??czesnych uzale??nie?? i przemocy w rodzinie, dzisiaj o godz. 19.00 o wspó??uzale??nieniach, a w przysz??? niedziel?, stop przemocy i pomoc w sytuacji przemocy w rodzinie – zapraszamy.

Wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej zapraszaj dzisiaj na plac przed ko??cio??em ??w. Antoniego na godz. 16.30 na drugie spotkanie ewangelizacyjne.

Przypominamy, ??e jeszcze trwa okres wielkanocny i kto nie by?? u Komunii ??w. wielkanocnej niech tego obowi?zku dope??ni. Przykazanie trzecie ko??cielne mówi: Przynajmniej raz w roku, w okresie wielkanocnym, przyj?? Komuni? ??wi?t?.

Ojcowie Kapucyni w Bia??ej Podlaskiej zapraszaj? do udzia??u w Nowennie do ??w. Antoniego, która rozpocznie si? w najbli??szy wtorek, 16 kwietnia i potrwa przez dziewi?? wtorków na Mszach ??w. o godz. 9.00 i 18. 30.

Rozpoczynamy kolejny cykl przygotowa?? do sakramentu bierzmowania. Prosimy, aby uczniowie drugiej klasy ucz?cy si? w gimnazjum katolickim oraz w gimnazjum nr 3, 4 i 5 zg??osili si? w tym tygodniu do kancelarii parafialnej. KART? ZG?OSZENIA mo??na pobra? TUTAJ.
Nasze zaproszenie kierujemy tak??e do starszej m??odzie??y, która pragnie przyj?? sakrament dojrza??o??ci chrze??cija??skiej.

Bardzo serdecznie dzi?kujemy Rodzinie,  która zakupi??a dla naszej parafii ornat z wizerunkiem ??w. Rodziny.

Za tydzie?? kolejna niedziela synodalna. Liturgi? Mszy ??w. o godz. 10.00 przygotowuje Parafialny Zespól Synodalny.

W przysz??? niedziel? w parafii Wniebowzi?cia NMP o godz. 18.00 Msza ??w. za Ojczyzn? z okazji I rocz. sprowadzenia relikwii b??. ks. Jerzego Popie??uszki.

W minionym tygodniu Bóg powo??a?? do wieczno??ci: + Stefani? Wawrzyniak, Stanis??aw? Jas??owsk? i Lucyn? Szewczak. Wieczny odpoczynek racz im da? Panie...

Dodano: 14 Kwiecień 2013