OG?OSZENIA - IV Niedziela Wielkanocna, 21.04. 2013 r.

1. Dzisiejsz? niedziel? prze??ywamy w Ko??ciele jako ??wiatowy Dzie?? Modlitw o Powo??ania do S??u??by w Ko??ciele. Ci?gle musimy prosi? Jezusa Chrystusa – Dobrego Pasterza, aby nie zabrak??o nowych pracowników w Bo??ej Winnicy. Módlmy si? o powo??ania z naszej parafii.

2. Dzisiaj:
    - jest te?? niedziela synodalna, z Parafialnym Zespo??em Synodalnym b?dziemy rozwa??a? temat: „Ko??ció?? w misji do ??wiata”.
    - na godz. 16.30 zapraszaj? wspólnoty z Drogi Neokatechumenalnej na plac przed ko??cio??em ??w. Antoniego na spotkanie ewangelizacyjne.
    - po Mszy ??w. wieczorowej w naszej parafii o godz. 19.00 ostatnie spotkanie po??wi?cone przemocy w rodzinie.
    - w parafii Wniebowzi?cia NMP o godz. 18.00 Msza ??w. za Ojczyzn? z okazji I rocz. sprowadzenia relikwii b??. ks. Jerzego Popie??uszki.

3. We wtorek, 23 kwietnia, uroczysto??? ??w. Wojciecha, biskupa i m?czennika, patrona Polski.

4. W czwartek, 25 kwietnia, ??wi?tego Marka Ewangelisty. Jest to dzie?? modlitw o urodzaje, a z racji 25 dnia miesi?ca po Mszy ??w. wieczorowej wystawienie Naj??wi?tszego Sakramentu i modlitwy w intencji obrony ??ycia.

5. Dyrekcja Zespo??u Szkó?? Specjalnych w Bia??ej Podlaskiej zaprasza dzieci wraz z rodzicami na Dzie?? Otwarty Placówki w czwartek 10.00 – 12.00 w siedzibie szko??y.

6. 27 kwietnia, mi??o??ników motocykli i starych samochodów zapraszamy na bialskopodlaskie rozpocz?cie sezonu motoryzacyjnego. Zlot rozpocznie si? o godz. 10.00 na Placu Wolno??ci, a o godz. 11.00 w parafii b??. Honorata b?dzie odprawiona Msza  ??w. – o wszelkie potrzebne ??aski dla kierowców.

7. W przysz??? niedziel? na Mszy ??w. o godz. 13. pob??ogos??awimy dzieciom kl. II ksi???eczki, a po Mszy ??w. spotkanie z ich rodzicami.

8. Za tydzie?? przyb?dzie delegat naszego seminarium wyg??osi S??owo Bo??e, a ofiary jakie z??o??ymy na tac? b?d? przeznaczone na nasz? ko??cieln? uczelni?.

9. W minionym tygodniu odszed?? do wieczno??ci: + ?ukasz Trochimiuk. Wieczny odpoczynek racz mu da? Panie...

Dodano: 20 Kwiecień 2013