OG?OSZENIA - VI Niedziela Wielkanocna - 5 maja 2013 r.

OG?OSZENIA -  VI  Niedziela Wielkanocna - 5 maja 2013 r.

1. Dzisiaj jest niedziela miesi?cznej adoracji po Mszy ??w. o godz. 10.00 adoracja Naj??wi?tszego Sakramentu i procesja eucharystyczna. K.??.R. zmieniaj? tajemniczki ró??a??cowe.

2. W ramach Koncertów Wielkanocnych dzisiaj o godz. 19.00 w par. Chrystusa Mi??osiernego w Bia??ej Podlaskiej wyst?pi nasz chór – serdecznie zapraszamy.

3. Jutro, 6 maja obchodzimy ??wi?to Aposto??ów Filipa i Jakuba i rozpoczynamy dni modlitw o urodzaje. Do ??rody w???cznie b?dziemy prosili Boga przez wstawiennictwo Maryi o dobr? pogod? dla wzrostu zasiewów , b??ogos??awie??stwo dla rolników i obfite plony.

4. 8 maja uroczysto??? ??w. Stanis??awa biskupa i m?czennika, g??ównego patrona Polski.

5. W ??rod? 8 maja w parafii Narodzenia NMP o godz. 19.00 dr. Tadeusz Wasilewski wyg??osi konferencj?: „??ycie i godno??? istoty ludzkiej a leczenie niep??odno??ci ma????e??skiej: In vitro czy naprotechnologia”.

6. Nabo??e??stwa majowe w naszym ko??ciele w dni powszednie po Mszy ??w. wieczorowej a w niedziele o godz. 17.30.

7. W sobot? i niedziel? w Parczewie, w Sanktuarium Matki Bo??ej Królowej Rodzin – Diecezjalny Dzie?? Rodziny pod has??em: „??lubuj? Ci Wierno???”. Organizatorzy zapraszaj? ma????e??stwa i rodziny.

8. W przysz??? niedziel? uroczysto??? Wniebowst?pienia Pa??skiego, a w naszej parafii I Komunia ??w. Pierwsza grupa o godz. 10.00, druga o godz. 11.30. Prosimy, aby osoby nie zwi?zane z I Komuni? ??w. przysz??y na inn? godzin? do ko??cio??a.

9. Informujemy, ??e w przysz??? niedziel? w godzinach 11.00 – 13.00 odb?dzie si? Rodzinny Piknik Biegowy. Start i meta - ul. Sitnicka obok nowej Hali AWF. Organizatorzy prosz? o poinformowanie, ??e w zwi?zku z biegami - ul. Sitnicka i Królowej Jadwigi b?dzie wy???czona z ruchu. Planujmy dojazd do ko??cio??a od strony ul. Terebelskiej. Zapisy i szczegó??y na stronie internetowej Klubu www.bialabiega.pl - map? z tras? biegu mo??emy zobaczy? TUTAJ.

10. W minionym tygodniu Bóg odwo??a?? do wieczno??ci: + Mariann? Michalczuk i Jadwig? Ko??ciuczuk. Wieczny odpoczynek racz im da? Panie...

Dodano: 06 Maj 2013