Odwiedzin: 401913

OG?OSZENIA - VII Niedziela Wielkanocna (12.05.2013)

OG?OSZENIA  - VII Niedziela Wielkanocna
Uroczysto??? Wniebowst?pienia Pa??skiego

Dzisiaj 130 dzieci przyst?pi??o po raz pierwszy do Komunii ??wi?tej. Niech to pe??ne uczestnictwo w ??yciu Ko??cio??a o??ywi wiar? dzieci ich rodzin.

Dzisiaj o godz. 19.00 w naszej ??wi?tyni b?dzie wyg??oszona druga katecheza dla rodziców i chrzestnych. Jeszcze raz przypominamy o obowi?zku uczestniczenia w katechezach chrzcielnych, gdy chcemy ochrzci? dziecko lub otrzyma? za??wiadczenie na matk? lub i ojca chrzestnego.

Jutro 13 maja, wspominamy Matk? Bo??? Fatimsk?, oraz 32 rocznic? zamachu na b??. Jana Paw??a II. Na wspólne nabo??e??stwo fatimskie zgromadzimy si? w par. Narodzenia Naj??wi?tszej Maryi Panny o godz. 19.00 i przejdziemy w procesji do par. Chrystusa Mi??osiernego. Przyjd??my jak najliczniej i we??my ze sob? lampiony.

Dyrekcja i ca??a Spo??eczno??? Szkolna Gimnazjum nr 6 im. Jana Paw??a II zaprasza na festyn sportowo profilaktyczny, który odb?dzie si? w najbli??sz? sobot? 18 maja od godz. 15.00 do 20.00. W programie wyst?py artystyczne, zawody sportowe, konkursy, pokazy taneczne, teatr ognia i inne. Wst?p wolny.

W przysz??? niedziel? przypada uroczysto??? Zes??ania Ducha ??wi?tego i zako??czenie okresu wielkanocnego. Zosta?? tylko tydzie??, aby odby? spowied?? i przyj?? Komuni? ??wi?t? wielkanocn?, i w ten sposób zado???uczyni? przykazaniu ko??cielnemu.

W przysz??? niedziel? na Mszy ??w. o godz. 8.30 dzieci klas III obejd? Rocznic? I Komunii ??w. Spotkanie z dzie?mi w czwartek po nabo??e??stwie majowym. Prosimy, aby dzieci nie biega??y pod ko??cio??em, ale wesz??y do ??wi?tyni na ??piew litanii. Spowied?? dzieci codziennie podczas Mszy ??w. wieczorowej.

Za tydzie?? po??wi?cenia pól w Rakowiskach i Terebeli o godz. 14.00. W Ciciborze Du??ym w poniedzia??ek 20 maja (II Dzie?? Zielonych ??wi?t o godz. 19.00), a w Ciciborze Ma??ym 26 maja o godz. 14.00.

W tym tygodniu Bóg powo??a?? do wieczno??ci: + Ryszarda Kutasiewicza i  Filomen? Omelaniuk . Wieczny odpoczynek racz im da? Panie...

Dodano: 12 Maj 2013