OG?OSZENIA - IX Niedziela Zwyk??a - 2.06. 2013

Dzisiaj w ???czno??ci z Ojcem ??wi?tym Franciszkiem i chrze??cijanami na ca??ym ??wiecie o godz. 17.00 zgromadzimy si? w ??wi?tyni na adoracj? przed Naj??wi?tszym Sakramentem, zako??czymy litani? do Naj??wi?tszego Serca Pana Jezusa i procesj?.

Dzisiaj o godz. 19.00 w naszej parafii spotkanie po??wi?cone problemowi narkotyków w rodzinie: Jak ustrzec dziecko przed narkotykami. Co robi?, gdy problem narkotyków pojawi?? si? w rodzinie? Czy wiesz na co twoje dziecko jest nara??one? Spotkanie poprowadzi Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN.

Z  inicjatywy  metropolity  warszawskiego  pierwsza  niedziela  czerwca  jest  obchodzona  jako  Dzie??  Dzi?kczynienia.  Przede wszystkim dzi?kujemy naszemu Ojcu w niebie za dar odkupienia. Dzisiaj po Mszach ??w. s? zbierane do puszek ofiary na budow? ??wi?tyni Opatrzno??ci Bo??ej w Warszawie.

Rozpocz?li??my miesi?c czerwiec po??wi?cony Sercu Pana Jezusa. Nabo??e??stwo czerwcowe codziennie po Mszy ??w. wieczorowej, a w niedziel? kwadrans przed osiemnast?. Kto nie mo??e przyj??? do ??wi?tyni niech w domu z rodzin? odmawia litani?, aby wynagrodzi? Panu Bogu wszystkie nasze grzechy i nieprawo??ci.

We wtorek o godz. 19.00 pierwsza próba scholi dzieci?cej, ks. ?ukasz zaprasza ch?tne osoby.

Trwa oktawa Bo??ego Cia??a. Codziennie do przysz??ego czwartku gromadzimy si? na Eucharysti?, nabo??e??stwo do Serca Pana Jezusa i procesj? eucharystyczn?. Niech nas b?dzie jak najwi?cej, równie?? dzieci w strojach komunijnych. W czwartek obrz?d b??ogos??awie??stwa wianków. Z racji pierwszego czwartku miesi?ca b?dziemy te?? modli? si? w intencji kap??anów i o powo??ania.

W pierwszy pi?tek miesi?ca przypada uroczysto??? Naj??wi?tszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczysto??ci mo??na w tym dniu spo??ywa? pokarmy mi?sne. Dodatkowa Msza ??w. o godz. 16.00 spowied?? od godz. 15.30.  W pi?tek na Mszy ??w. wieczorowej b?dziemy wspomina? XI rocz. ingresu ks. Bpa Zbigniewa Kiernikowskiego i modli? si? za ks. Wies??aw w dniu jego imienin.

W sobot? w liturgii b?dziemy czcili Niepokalane Serce Naj??wi?tszej Maryi Panny.

W przysz??? niedziel? ks. Tomasz Denicki pracuj?cy na misjach w Boliwii  b?dzie po Mszach ??w. zbiera?? ofiary na utrzymanie swojej parafii.

W tym tygodniu odeszli do Pana: + Tomasz Mleczak. W jego intencji i za naszych zmar??ych. Wieczny odpoczynek racz im da? Panie...

Dodano: 01 Czerwiec 2013