OG?OSZENIA - 23 CZERWCA 2013

OG?OSZENIA -  23 CZERWCA 2013

1. Jutro w urocz. Narodzenia Jana Chrzciciela, nasz ks. Proboszcz obchodzi swoje imieniny. Msza ??w. w intencji Dostojnego Solenizanta o godz. 18.00. Z tej okazji ??yczymy ks. kanonikowi Bo??ego b??ogos??awie??stwa, zdrowia, wielu ??ask Bo??ych w kap??a??skim pos??ugiwaniu.

2. We wtorek, 25 czerwca modlitwy w intencji obrony ??ycia odmówimy podczas litanii do Naj??wi?tszego Serca Pana Jezusa.

3. W pi?tek zako??czenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy uczniów ze Szko??y Podstawowej, Gimnazjum i Zespo??u Szkó?? Zawodowych nr 1 na Msz? ??w. o godz. 8.00. B?dziemy dzi?kowa? Panu Jezusowi za ko??cz?cy si? rok szkolny i prosi? o potrzebne ??aski na rozpoczynaj?ce si? wakacje. W Ciciborze Du??ym Eucharystia o godz. 9.00.

4. S? jeszcze wolne miejsca na pielgrzymk? do Ziemi ??wi?tej. Zapisy do pi?tku u ks. Paw??a.

5. W sobot? b?dziemy obchodzili uroczysto??? Aposto??ów Piotra i Paw??a. Msze ??w. w naszej ??wi?tyni b?d? o godz.: 6.20, 7.00, 18.00. Na Mszy ??w. wieczorowej b?dziemy modli? si? w intencji ks. Paw??a w dniu jego imienin. W tym dniu pami?tajmy tak??e o modlitwie w intencji ks. biskupa Piotra Sawczuka.

6. Podajemy do wiadomo??ci parafianom, ??e Ksi?dz Biskup z dniem 1 lipca przenosi ks. Wies??awa Mu?k? do parafii Przemienienia Pa??skiego w Garwolinie. Za tydzie?? o godz. 10.00 b?dziemy si? modlili w jego intencji, dzi?kuj?c tym samym za pos??ug? kap??a??sk? w naszej parafii.

7. W tym tygodniu Bóg powo??a?? do wieczno??ci: + Waldemara Darczuk, Wand? Krajewsk?, W??adys??awa Walczak i Jerzego Owczarka.  Wieczny odpoczynek racz im da? Panie..

Dodano: 23 Czerwiec 2013