Odwiedzin: 401918

Og??oszenia - 30 czerwca 2013 r.

2 lipca w Sanktuarium Kode??skim odbÄ?dzie siÄ? Diecezjalny Dzie?? Chorego pod has??em „Chorzy i cierpiÄ?cy sÄ? bogactwem Ko??cio??a”. Suma pontyfikalna pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza zostanie sprawowana o godzinie 11.30. ChÄ?tni na wspólny wyjazd mogÄ? zg??aszaÄ? siÄ? w zakrystii. Wyjazd o godz. 9.00.

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiÄ?ca. Po Mszy ??w. wieczorowej wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu i modlitwy za kap??anów i o nowe powo??ania zakonne i kap??a??skie.

W I piÄ?tek miesiÄ?ca w czasie wakacji nie ma Mszy ??w. o godz. 16.00. Spowied?? pó?? godziny przed godz. 18.00.

W najbli??szy piÄ?tek o godz. 19.00 w par. WniebowziÄ?cia N.M.P na Woli rozpoczynajÄ? siÄ? katechezy dla narzeczonych a w najbli??szÄ? niedzielÄ? w naszej parafii o godz. 19.00 rozpoczynajÄ? siÄ? katechezy chrzcielne dla rodziców i chrzestnych.

W I sobotÄ? modlimy siÄ? do Niepokalanego Serca Maryi, po Mszy ??w. wieczorowej adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu do 21.00.

Przypominamy o wakacyjnej zmianie odprawiania Mszy ??w.: o godz. 7.00; 8.30, 10.00, 11.30, po po??udniu o godz. 18.00, 20.00. (nie bÄ?dzie Mszy ??w. o godz. 13.00 i 16.00). Niech wakacje nie bÄ?dÄ? dla nas czasem bez Eucharystii bez Boga.

KsiÄ?dz Biskup Ordynariusz informuje, ??e w Diecezji Siedleckiej w roku szkolnym 2013/2014 zostaje zachowany praktykowany dotychczas termin Pierwszej Komunii ??wiÄ?tej w klasie drugiej szko??y podstawowej, niezale??nie od wieku.

Wy??sze Seminarium Duchowne naszej diecezji w dniach 23-25 sierpnia 2013r organizuje rekolekcje dla uczniów szkó?? ponadgimnazjalnych, zw??aszcza tegorocznych maturzystów i studentów. WiÄ?cej informacji na stronie seminarium.

Siostry Sercanki zapraszajÄ? dziewczÄ?ta na rekolekcje wakacyjne do Skórca ko??o Siedlec w dniach 3 – 5 lipca 2013r. WiÄ?cej informacji w zakrystii.

Po sze??ciu latach pos??ugiwania w naszej parafii jako wikariusz dzisiaj ostatni dzie?? jest z nam ks. Wies??aw MuÄ?ka, dziÄ?kujemy za wszelkie dobro jakie dokona??o siÄ? poprzez jego pos??ugÄ? i ??yczymy wielu ??ask w dalszej pracy kap??a??skiej. Od jutra miejsce ks. Wies??awa zajmie nasz nowy wikariusz ks. Marcin Dudzi??ski, który dwa lata temu pracowa?? w parafii ??w. Anny w Bia??ej Podlaskiej.

W minionym tygodniu Bóg powo??a?? do wieczno??ci: + Stanis??awÄ? ??yluk, Janusza Rewczuka, AnnÄ? Filipiuk, Wieczny odpoczynek…

Dodano: 01 Lipiec 2013