Og??oszenia - XVI Niedziela Zwyk??a - 21 lipca 2013 r.

JadÄ?c na wakacyjny wypoczynek pamiÄ?tajmy, ??e nie jest to czas wolny od przykaza?? Bo??ych i ko??cielnych. Niech sprzyja pog??Ä?bianiu naszych relacji z Bogiem i umacnianiu wiary.

W poniedzia??ek wspomnienie ??w. Marii Magdaleny, we wtorek ??wiÄ?to ??w. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy., w ??rodÄ? wspomnienie ??w. Kingi a w czwartek ??wiÄ?to ??w. Jakuba Apostola.

W czwartek te?? z racji ??w. Krzysztofa na Mszy ??w. wieczorowej (18.00), obrzÄ?d b??ogos??awie??stwa kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary sk??adane podczas b??ogos??awie??stwa pojazdów bÄ?dÄ? przeznaczone na zakup ??rodków transportu dla misjonarzy.

W czwartek z racji 25 dnia miesiÄ?ca o godz. 17.40 modlitwy w intencji obrony ??ycia.

W piÄ?tek, 26 lipca, wspomnienie ??w. Joachima i Anny, rodziców Matki Bo??ej. Jest to dzie?? wdziÄ?czno??ci rodzicom, dziatkom i emerytom. PamiÄ?tajmy o nich w modlitwach.

Przypominamy og??oszenie o zbli??ajÄ?cym siÄ? terminie wyj??cia Pieszej Pielgrzymki na JasnÄ? GórÄ?. Spotkanie s??u??b pielgrzymkowych dzisiaj o godz. 19.00. Karty duchowego uczestnictwa w pielgrzymce mo??na pobieraÄ? ju?? dzisiaj w zakrystii. Zapisy do grupy 10A w dniach 29, 30, 31 lipca od 17.00 – 19.00 w sali pod plebaniÄ?.

Ks. Henryk Szustek proboszcz z Tucznej organizuje pielgrzymkÄ? do Lwowa 29, 30 i 31 lipca. Program pielgrzymki i telefon kontaktowy w gablocie.

W Echu Katolickim przeczytamy: Jakie wezwania stojÄ? przed Ko??cio??em w Polsce- Opowie??Ä? kap??anów jak wyglÄ?da ??ycie na misjach w Boliwii- Atrakcja ??ycia biznesmena kontra wiara i rodzina- o tzw. czynniku ludzkim w Ko??ciele.

Dodano: 22 Lipiec 2013