Og??oszenia XVII Niedziela Zwyk??a - 28 lipca 2013r

W czwartek, 1 sierpnia, po Mszy ??w. odprawionej o godz. 6.00 w ko??ciele ??w. Antoniego wyruszy XXXIII Piesza Pielgrzymka na Jasn? Gór?.

Zapisy do grupy 10A odb?d? si? w naszej parafii 29, 30, 31 lipca 17.00 – 19.00 w salce pod plebani?. Przy zapisie wp??acamy 110 z?? (nie ma konieczno??ci przynoszenia banda??y). Zdawanie baga??y 31 lipca 16.00 – 19.00 na parkingu przy naszym ko??ciele.

Od 1 – 14 sierpnia Msze ??w. wieczorowe o godz. 20.00 i Apel Pielgrzymkowy.

Wielu z nas chcia??oby pój??? na pielgrzymk?, ale z ró??nych wzgl?dów nie mo??e, dlatego zapraszamy do duchowego pielgrzymowania. W zakrystii mo??na pobra? Kart? Duchowego Pielgrzyma.

W czwartek jako  pierwszy czwartek miesi?ca,  modlitwy w intencji kap??anów po???czymy z Apelem Pielgrzymkowym.

1 sierpnia, w czwartek b?dziemy obchodzi? 69 rocznic? Powstania Warszawskiego.

W pierwszy pi?tek miesi?ca, spowied?? od godz. 19.30 (Mszy ??w. o 16.00 nie ma).

W pierwsz? sobot? nabo??e??stwo do Niepokalanego Serca NMP odprawimy tylko rano, wieczorem o 20.00 Msza ??w. i Apel.

Za tydzie?? w niedziele po Mszy  ??w. o 10.00 procesja eucharystyczna, K??R zmieniaj? tajemniczki.

W dniach 26 – 31 sierpnia organizujemy dla m??odzie??y wyjazd w góry. Wi?cej informacji na stronie parafialnej lub bezpo??rednio u ks. Paw??a. Zapisy do 1 sierpnia.

Ojcowie Kapucyni zapraszaj? w dniu 2 sierpnia na Odpust Matki Bo??ej Anielskiej - Porcjunkuli na godz. 11.30. Odpust Porcjunkuli mo??emy uzyska? nawiedzaj?c ko??ció??, przyst?pi? do Komunii ??w. i pomodli? si? w intencjach wyznaczonych przez papie??a.

Jak s??yszeli??my w dzisiejszym li??cie, sierpie?? tradycyjnie jest prze??ywany jako miesi?c trze??wo??ci. Przez wyrzeczenie si? pica napojów alkoholowych chcemy przeprosi? Boga za ogromne cierpienia, jakie niesie naszej Ojczy??nie nieuporz?dkowanie w tym wzgl?dzie.

Przeczyta? s??owo Biskupa Siedleckiego o dzia??alno??ci i potrzebach Katolickiego Radia Podlasie.

W Echu Katolickim przeczytamy: Czy pi?tek jest nadal dniem pokutnym – Jakie pasje maj? ksi???a – wady i zalety polskich kaza?? i homilii – jak pokona? pierwsze kryzysy ma????e??skie – o Warszawskiej Syrence z twarz? dziewczyny z Podlasia.

W minionym tygodniu pochowali??my ??.p. + Stefan ?uczak Wieczny odpoczynek racz jemu da? Panie...

Dodano: 27 Lipiec 2013