Zako??czenie peregrynacji ikony ??wiÄ?tej Rodziny

Od 8 grudnia 2012 roku ikona ??wiÄ?tej Rodziny
go??ci??a w domach ma????onków z Domowego Ko??cio??a naszej parafii.
Panu Bogu jeste??my wdziÄ?czni za ten b??ogos??awiony czas, w którym mogli??my, jako ma????onkowie, jeszcze bardziej u??wiadomiÄ? sobie, ??e kochajÄ?ce siÄ? ma????e??stwo jest ikonÄ? – Obrazem mi??o??ci samego Boga oraz, ??e Chrystus zleci?? nam misjÄ? stawania siÄ? znakiem Jego mi??o??ci.
Podczas peregrynacji mogli??my dostrzec w czym ju?? stali??my siÄ? lepsi, nad czym jeszcze trzeba popracowaÄ? i gdzie szukaÄ? natchnienia i si??y do przemiany.
Do??wiadczali??my jak ustÄ?pujÄ? urazy i wzajemne ??ale,
jak gojÄ? siÄ? dawne zranienia, jak wzrasta wzajemne zaufanie i jedno??Ä? miÄ?dzy nami.
Dzi?? stajemy z ogromnÄ? wdziÄ?czno??ciÄ? wobec Jezusa, Maryi i Józefa,
którzy stanowiÄ?c ??wiÄ?tÄ? RodzinÄ?, w tym wizerunku przynie??li nam tyle dobra
i w roku wiary umocnili wiarÄ? naszÄ?.

Dodano: 01 Sierpień 2013