Odwiedzin: 402089

Og??oszenia XVIII Niedziela Zwyk??a - 4 sierpnia 2013r

Dzisiaj z racji I niedzieli miesi?ca po Mszy ??w. o godz. 10.00 procesja eucharystyczna a K??R zmieniaj? tajemnice ró??a??cowe.

Miesi?c sierpie?? to szczególny czas na p??aszczy??nie religijnej i narodowej. Ze wszystkich stron setki tysi?cy pielgrzymów zd???a na Jasn? Gór?. ??czmy si? w modlitwie z tymi, którzy podj?li trud wyj??cia na p?tnicze szlaki. W???czmy si? te?? w wielk? modlitw? o trze??wo??? naszego narodu i podejmujmy dobrowoln? abstynencj? w tej intencji.

Zapraszamy do wspólnego uczestnictwa w duchowym pielgrzymowaniu. Do 14 sierpnia w???cznie Msze ??w. wieczorowe o godz. 20.00 i apel pielgrzymkowy.

Jutro w ko??ciele ??w. Antoniego o godz. 18.30 Msza ??w. w intencji Ks. Barbasiewicza z racji 35 rocznicy ??mierci. G??ównym celebransem b?dzie J.E.Ks.Bp Antoni Dydycz.

We wtorek, 6 sierpnia, przypada ??wi?to Przemienienia Pa??skiego. To ??wi?to rado??ci   i nadziei, ??e przyjdzie czas, kiedy Pan odmieni nas wszystkich. Msze ??w. 6.20, 7.00, 8.30, 20.00.

Do 21 sierpnia trwa nabór do Medycznego Studium Zawodowego w Bia??ej Podl. przy ul. Okopowej.(zob. w gablocie)

W Echu Katolickim przeczytamy: Obszerna relacja ze ??wiatowych Dni M??odzie??y – Sylwetki dwóch kap??anów – Zamiast wczasów, pobyt w klasztorze – Czym grozi wrzucenie zdj?cia dziecka na portal spo??eczno??ciowy – O niebezpiecznej, truj?cej ro??linie.

W minionym tygodniu zmar??a: + Irena Smarzewska, Wieczny odpoczynek racz im da? Panie...

Dodano: 04 Sierpień 2013