Og??oszenia XIX Niedziela Zwyk??a - 11 sierpnia 2013r

1. Do ??rody w??Ä?cznie gromadzimy siÄ? na Mszy ??w. wieczorowej o 20.00 i na apelu pielgrzymkowym. We wtorek 13 sierpnia apel po??Ä?czymy z nabo??e??stwem fatimskim.

2. W czwartek, 15 sierpnia, bÄ?dziemy obchodziÄ? uroczysto??Ä? WniebowziÄ?cia  Naj??wiÄ?tszej Maryi Panny. My??li i serca Polaków podÄ???ajÄ? razem z pielgrzymami na JasnÄ? GórÄ?, gdzie od wieków zanosimy do Matki Bo??ej, Królowej Polski wszystkie nasze sprawy. DziÄ?kujÄ?c Jej za tyle dowodów wielowiekowej opieki nad naszÄ? OjczyznÄ?, ??Ä?cznie z „Cudem nad Wis??Ä?” z 1920 r. BÄ?dziemy siÄ? te?? modliÄ? w intencji Wojska Polskiego w dniu ich ??wiÄ?ta. PorzÄ?dek Mszy ??w. niedzielny (wakacyjny). Po ka??dej Mszy ??w. b??ogos??awie??stwo zió?? i kwiatów.

3. 15 sierpnia uroczysto??ci odpustowe w Kodniu i Le??nej. W Le??nej Podl. bÄ?dÄ? siÄ? ??Ä?czy??y z Jubileuszem 50-Lecia Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bo??ej. W gablocie wiszÄ? plakaty z dok??adnym programem tych uroczysto??ci. W Bia??ej Podlaskiej w parafii WniebowziÄ?cia N. M. Panny (na Woli) Suma odpustowa o 12.30.

Dodano: 10 Sierpień 2013