Odwiedzin: 402014

Og??oszenia XXI Niedziela Zwyk??a - 25 sierpnia 2013r

Z dniem 20 sierpnia przyby?? do nas  ks. Tomasz Duda, przez osiem lat pracowa?? na misjach w Boliwii. Witamy go serdecznie i ??yczymy wiele satysfakcji z owocnej pos??ugi duszpasterskiej w naszej parafii.

Dzisiaj w Le??nej Podlaskiej spotkanie Rodzin Ró??a??cowych. Z naszej parafii i wielu innych wyruszy??y piesze pielgrzymki. Uroczysta Suma o godz. 12.00.

Jutro uroczysto??Ä? N. M. Panny CzÄ?stochowskiej ponownie my??li nasze i serca skierujemy do Jasnej Góry, aby uczciÄ? naszÄ? MatkÄ?. Czym jest i czym powinna byÄ? dla nas Jasna Góra, przypomina?? nam b??. Jan Pawe?? II, gdy mówi??: „Na JasnÄ? GórÄ? przychodzimy do Matki Boga z wielowiekowym ju?? depozytem naszego zawierzenia, które jest dziedzictwem ca??ych pokole??”. Jutro dodatkowa Msza ??w. o 8.30. Jest to patronalne ??wiÄ?to Pomocników Maryi, Matki Ko??cio??a.

Jutro te?? na Mszy ??w. wieczorowej o godz. 18.00 bÄ?dziemy siÄ? modliÄ? w intencji obrony ??ycia, po Mszy ??w. wystawienie Naj??wiÄ?tszego  Sakramentu i adoracja.

W kaplicy Matki Bo??ej jest wystawiony kosz, do którego mo??emy sk??adaÄ? przybory szkolne w ramach akcji: „Podaruj dziecku zeszyt”. BÄ?dÄ? one rozdane dzieciom z najubo??szych rodzin.

W przysz??Ä? niedzielÄ? pierwszy wrze??nia i pierwsza niedziela miesiÄ?ca. Po Mszy ??w. o godz. 10.00 procesja eucharystyczna, K??R zmieniajÄ? tajemniczki. BÄ?dziemy siÄ? te?? modliÄ? za poleg??ych w obronie Ojczyzny z racji 74 rocznicy wybuchu II wojny ??wiatowej.

Za tydzie?? Msze ??w. odprawiamy jak w ciÄ?gu roku: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 16.00, 18.00.

W przysz??Ä? niedzielÄ? jest organizowany wyjazd m??odzie??y na festiwal „Hosanna” do Siedlec. Zapisy do ??rody w zakrystii lub u ks. Tomka.

7 wrze??nia jest organizowana pielgrzymka do Sokó??ki – miejsca cudu eucharystycznego. Telefon kontaktowy z p. MariÄ? (organizatorkÄ?) w gablocie.

W Echu Katolickim przeczytamy: Historia rodzinnej pamiÄ?tki, która znalaz??a siÄ? w nowych sukienkach obrazu M.B. CzÄ?stochowskiej – O kap??anach, którzy z nara??eniem w??asnego ??ycia ratowali ??ydów podczas II wojny ??wiatowej – Co dzieje siÄ? w Egipcie i jakie ma to znaczenie dla nas – O do??ynkowych tradycjach – Materia??y formacyjne dla zelatorów ??ywego Ró??a??ca – Dlaczego wymierajÄ? pszczo??y i jak temu zapobiegaÄ?.

W minionym tygodniu zmarli: + Stanis??awa Desperat i Zygmunt Syrytczyk. Wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie...

Dodano: 24 Sierpień 2013