Og??oszenia XXII Niedziela Zwyk??a - 01 wrze??nia 2013r

Z racji 74 rocznicy wybuchu II wojny ??wiatowej pamiÄ?tajmy o modlitwie za poleg??ych w obronie Ojczyzny.

Jutro rozpoczÄ?cie roku szkolnego. Na godz. 8.00 zapraszamy do ko??cio??a na MszÄ? ??w. dzieci, m??odzie??, rodziców i grono pedagogiczne. Przyjd??my jak najliczniej, aby otrzymaÄ? b??ogos??awie??stwo na nowy rok szkolny.

W Ciciborze rozpoczÄ?cie roku szkolnego MszÄ? ??w. o godz. 9.00, a o 9.30 rozpocznie rok szkolny Katolickie Liceum w naszej ??wiÄ?tyni.

Od dzisiaj porzÄ?dek sprawowania Mszy ??w. w niedziele tak jak w ciÄ?gu roku: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 16.00, 18.00.

W I czwartek miesiÄ?ca po Mszy ??w. wieczorowej modlitwy w intencji kap??anów i powo??a?? kap??a??skich.

W I piÄ?tek dodatkowa Msza ??w. o godz. 16.00, spowied?? od 15.30.

W I sobotÄ? po Mszy ??w. wieczorowej. Adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu do 21.00.

Uwaga: W I piÄ?tki i I soboty miesiÄ?ca nabo??e??stwa ranne bÄ?dÄ? odprawiane po Mszy ??w. o godz. 7.00

W piÄ?tek o godz. 19.00 w naszej parafii rozpocznie siÄ? bli??sze i bezpo??rednie przygotowanie do Sakramentu Ma????e??stwa, które sk??ada siÄ? z o??miu katechez dla narzeczonych.

W przysz??Ä? niedziele do??ynki parafialne. Zapraszamy na MszÄ? ??w. na godz. 10.00 jak najliczniej przedstawicieli parafii z naszych wiosek, bÄ?dziemy prosiÄ? i dziÄ?kowaÄ? Panu Bogu za tegoroczne zbiory.

Za tydzie?? przybÄ?dÄ?  alumni z naszego seminarium, wyg??oszÄ? s??owo Bo??e i zbiorÄ? ofiary na utrzymanie naszej ko??cielnej uczelni.

DziÄ?kujemy serdecznie za dary jakie z??o??ono w ramach akcji: „Podaruj dziecku zeszyt”. W ??rodÄ? po nowennie bÄ?dÄ? rozdzielone i wrÄ?czone dzieciom z rodzin biednych.

Za tydzie?? na Mszy ??w. o godz. 13.00 (z udzia??em dzieci) pob??ogos??awimy tornistry i przybory szkolne uczniom klas pierwszych.

Po Mszy ??w. po godz. 16.00 wystÄ?pi nasz chór z koncertem i na zako??czenie zbiorÄ? ofiary potrzebne im do wydania p??yty.

Za tydzie?? w par. Narodzenia N. M. Panny  w Bia??ej Podl. odpust parafialny, sumÄ? odprawi J. E. Ks. Bp Piotr Sawczuk o godz. 12.00.

W gablocie znajdziemy zaproszenia  i plakaty na do??ynki do Kodnia i Woli Gu??owskiej

W Echu Katolickim przeczytamy: O co chodzi w wysy??aniu sze??ciolatków do szkó?? – Dlaczego plotkujemy – Kim by??a ??w. Maria Goretti, Rekolekcje autostopowe i Golgota M??odych w Serpelicach.

W minionym tygodniu zmar??: +Zygmunt Cymerman, Wieczny odopczynek racz mu daÄ? Panie...

Dodano: 01 Wrzesień 2013