Odwiedzin: 402066

Og??oszenia XXIII Niedziela Zwyk??a - 08 wrze??nia 2013r

Tak??e wrzesie??, podobnie jak sierpie?? przemierzamy z MaryjÄ?. Dzisiejsza niedziela przys??ania jedno z najstarszych ??wiÄ?t Maryjnych: Narodzenia Naj??wiÄ?tszej Maryi Panny. W naszej polskiej tradycji znane jest jako ??wiÄ?to Matki Bo??ej Siewnej. Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy Do??ynki, dziÄ?kujemy Bo??ej opatrzno??ci za przyczynÄ? Matki Bo??ej za tegoroczne zbiory i prosimy o b??ogos??awie??stwo na przysz??y rok.

DziÄ?kujemy alumnom, delegatom naszego seminarium za obecno??Ä?, modlitwy, g??oszone S??owo Bo??e i ??yczymy, aby umacnia??o siÄ? w was powo??anie do s??u??by Bo??ej i zaowocowa??o piÄ?knym kwiatem wierno??ci Jezusowi w przysz??ej pos??udze kap??a??skiej.

Dzisiaj na Mszy ??w. o godz. 13.00 pob??ogos??awimy uczniom klas I tornistry i przybory szkolne. Po Mszy ??w. o godz. 16.00 wystÄ?pi z koncertem nasz chór. BÄ?dÄ? zbieraÄ? ofiary na koszty zwiÄ?zane z wydaniem p??yty.

We wtorek po Mszy ??w. wieczorowej p. organista zaprasza wszystkie osoby, które ju?? ??piewa??y, albo chcÄ? ??piewaÄ? psalm miÄ?dzylekcyjny.

W ??rodÄ? po nowennie spotkanie z lektorami, ministrantami i kandydatami na ministrantów (po I Komunii ??w.)

piÄ?tek, 13 wrze??nia po Mszy ??w. wieczorowej nabo??e??stwo fatimskie.

W sobotÄ?, 14 wrze??nia, przypada ??wiÄ?to Podwy??szenia Krzy??a ??wiÄ?tego. Nasza Ojczyzna i jej dzieje znaczone sÄ? krzy??ami. Zachowujmy je w szacunku i dba??o??ci nie tylko przy okazji ??wiÄ?ta Podwy??szenia Krzy??a.

W przysz??Ä? niedzielÄ? po Mszy ??w. po godz. 13.00 spotkanie z dzieÄ?mi klas II i ich rodzicami, a na 16.00 zapraszamy na MszÄ? ??w. i na spotkanie III klasy gimnazjum.

W Echu Katolickim przeczytamy: Gdzie ginie rozum i wiara, budzi siÄ? zabobon –      O bohaterskich siostrach zakonnych, które ratowa??y ??ydów – Czym ??yje Ko??ció?? na Ukrainie – Recepta na wychowanie – Nowe muzeum w naszej diecezji.

Dodano: 07 Wrzesień 2013