Hosanna Festiwal - Siedlce 2013

1 września jako młodzież z KSMu z naszej parafii

wybraliśmy się na XX  festiwal muzyki chrześcijańskiej

„Hosanna Festival”.

W niedzielne popołudnie zebraliśmy się na parkingu parafialnym i o godz. 16.00 wyruszyliśmy w drogę do siedleckiego amfiteatru wraz z naszym nowym asystentem ks. Tomaszem
Po dotarciu na miejsce zajęliśmy miejsca i wsłuchaliśmy się w śpiewy artystów występujących na scenie.

Młodzież z naszej parafii jest bardzo spostrzegawcza dlatego też i tym razem naszej uwadze nie umknęły stoiska z popcornem i watą cukrową, po które to bardzo szybko ustawiliśmy się w kolejce. Konsumpcja tychże smakołyków przyniosła wiele radości.

Kiedy nasze brzuszki zapełniły się łakociami i nabraliśmy sił postanowiliśmy skorzystać z atrakcji dla najmłodszych widzów czyli mini wesołe miasteczko. Nie ukrywamy, że i tu było zabawy co nie miara.

Gdy wyczerpaliśmy już swoje siły powróciliśmy na swoje miejsca i wysłuchaliśmy koncertu gwiazd wieczoru zespołu „Twoje Niebo”, po czym został odśpiewany Apel Jasnogórski i z błogosławieństwem ks bp Piotra ruszyliśmy w drogę powrotną.

Jednak, po takich przeżyciach wszyscy odczuliśmy głód więc odwiedziliśmy McDonald w celu spożycia kolacji. Kiedy każdy poczuł się syty w dźwiękach gitary i śpiewem na ustach powróciliśmy do Białej..

Dodano: 14 Wrzesień 2013
Parafia Honorata - Hosanna Festiwal - Siedlce 2013