Odwiedzin: 402018

Og??oszenia XXIV Niedziela Zwyk??a - 15 wrze??nia 2013r

Dzie?? ??rodków Spo??ecznego Przekazu to okazja do refleksji na temat mediów. Musimy siÄ? modliÄ?, aby uwzglÄ?dnia??y ca??o??ciowy rozwój osoby, który obejmuje kulturowy, transcendentny i religijny wymiar cz??owieka.

Dzisiaj rozpoczynajÄ? siÄ? kwartalne dni modlitw za dzieci, m??odzie?? i wychowawców w zwiÄ?zku z przypadajÄ?cym 18 wrze??nia ??wiÄ?tem ??wiÄ?tego Stanis??awa Kostki, patrona polskiej m??odzie??y. Do ??rody w??Ä?cznie bÄ?dziemy polecaÄ? w modlitwach dzieci i m??odzie?? proszÄ?c Boga o ??wiÄ?to??Ä? ??ycia. W ??rodÄ? po Mszy ??w. adoracja dzieci i m??odzie??y przed Naj??wiÄ?tszym Sakramentem.

We wtorek, 17 wrze??nia, rocznica napa??ci ZwiÄ?zku radzieckiego na PolskÄ? w 1939r. W modlitwach pamiÄ?tajmy o wszystkich poleg??ych na Wschodzie.

W sobotÄ? ??wiÄ?to ??w. Mateusza, Aposto??a i Ewangelisty, oraz zako??czenie sezonu motocyklowego „Krzy??”, zbiórka o 10.00 na Placu Wolno??ci. (zob. w gablocie).

Z racji zbli??ajÄ?cej siÄ? 25 rocznicy og??oszenia ojca Honorata Ko??mi??skiego b??ogos??awionym, 12 pa??dziernika organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Zakroczymia, Niepokalanowa i Nowego Miasta. Program pielgrzymki w gablocie. Zapisy w zakrystii.

Je??eli sÄ? w naszej parafii osoby doros??e nie ochrzczone, a chcÄ? przyjÄ?Ä?  sakrament chrztu ??w. niech zg??oszÄ? siÄ? w tym tygodniu do kancelarii.

Zwracamy siÄ? te?? do rodziców, którzy nie ochrzcili dziecka, aby prze??amali swój wstyd, opiesza??o??Ä? i przyszli z dzieckiem do nas.

W Echu Katolickim przeczytamy: PodziÄ?kowanie za plony – W Pratulinie go??ci??o kilkadziesiÄ?t sióstr zakonnych – 100 lecie po??wiÄ?cenia katedry siedleckiej – Zakazany krzy?? – Wszyscy potrzebujemy edukacji.

W minionym tygodniu zmar??a: + Michalczuk Regina. Wieczny odpoczynek racz jej daÄ? Panie...

Dodano: 14 Wrzesień 2013