KSM w Drelowie

7 września po raz kolejny otrzymaliśmy zaproszenie od KSMu z Drelowa na wspólne zakończenie wakacji i przywitanie nowego roku szkolnego jak i formacyjnego.
    Imprezę zaczęliśmy na sportowo. Chłopcy rozegrali mecz piłki nożnej KSM Biała kontra KSM Drelów. Po ciężkim wysiłku panowie obydwu drużyn zakończyły rozgrywkę z remisowym wynikiem 8:8.
    Następnie dziewczęta, aby pokazać swoja sprawność fizyczną rozegrały mecz w piłkę siatkową. Tutaj również drużyny dzieliły się na KSM Biała i KSM Drelów. Nasze KSMowiczki dały z siebie wszystko wygrywając mecz 2:0 czego im bardzo gratulujemy.
    Po zakończeniu sportowej części spotkania udaliśmy się do kościoła, aby na prośbę papieża Franciszka pomodlić się o pokój w Syrii i na całym świecie.
Po zakończonych modlitwach nadszedł czas na kiełbaskę z ogniska i wspólne zabawy i tańce. Dużym powodzeniem cieszyła się zabawa w „Osiołka” i „Tunel”. „Taniec belgijski” również nie raz został zatańczony. Następnie w celu ochłonięcia zebraliśmy się wokół ogniska i graliśmy w kalambury, kategorią były polskie tytuły filmów. Pomysłowość młodzieży sprawiała, że uśmiechy nie znikały z twarzy.
    Szybko zastał nas wieczór i nadszedł czas powrotu do domu. Więc wspólnie odśpiewaliśmy Apel oraz pieśń wieczorną i powróciliśmy do domów.
    Dziękujemy KSMowi Drelów za zaproszenie i miło spędzony czas.

Dodano: 15 Wrzesień 2013