Odwiedzin: 402040

KSM w Drelowie

7 wrze??nia po raz kolejny otrzymali??my zaproszenie od KSMu z Drelowa na wspólne zako??czenie wakacji i przywitanie nowego roku szkolnego jak i formacyjnego.
    ImprezÄ? zaczÄ?li??my na sportowo. Ch??opcy rozegrali mecz pi??ki no??nej KSM Bia??a kontra KSM Drelów. Po ciÄ???kim wysi??ku panowie obydwu dru??yn zako??czy??y rozgrywkÄ? z remisowym wynikiem 8:8.
    NastÄ?pnie dziewczÄ?ta, aby pokazaÄ? swoja sprawno??Ä? fizycznÄ? rozegra??y mecz w pi??kÄ? siatkowÄ?. Tutaj równie?? dru??yny dzieli??y siÄ? na KSM Bia??a i KSM Drelów. Nasze KSMowiczki da??y z siebie wszystko wygrywajÄ?c mecz 2:0 czego im bardzo gratulujemy.
    Po zako??czeniu sportowej czÄ???ci spotkania udali??my siÄ? do ko??cio??a, aby na pro??bÄ? papie??a Franciszka pomodliÄ? siÄ? o pokój w Syrii i na ca??ym ??wiecie.
Po zako??czonych modlitwach nadszed?? czas na kie??baskÄ? z ogniska i wspólne zabawy i ta??ce. Du??ym powodzeniem cieszy??a siÄ? zabawa w „Osio??ka” i „Tunel”. „Taniec belgijski” równie?? nie raz zosta?? zata??czony. NastÄ?pnie w celu och??oniÄ?cia zebrali??my siÄ? wokó?? ogniska i grali??my w kalambury, kategoriÄ? by??y polskie tytu??y filmów. Pomys??owo??Ä? m??odzie??y sprawia??a, ??e u??miechy nie znika??y z twarzy.
    Szybko zasta?? nas wieczór i nadszed?? czas powrotu do domu. WiÄ?c wspólnie od??piewali??my Apel oraz pie???? wieczornÄ? i powrócili??my do domów.
    DziÄ?kujemy KSMowi Drelów za zaproszenie i mi??o spÄ?dzony czas.

Dodano: 15 Wrzesień 2013