Og??oszenia XXV Niedziela Zwyk??a - 22 wrze??nia 2013r

Dzisiaj katedra siedlecka obchodzi 100-lecie po??wiÄ?cenia. Uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem ksiÄ???y biskupów z licznym udzia??em kap??anów bÄ?dzie odprawiona o godz. 13.00.

Dzisiaj o godz. 19.00 od pomnika ??w. Micha??a Archanio??a przy ko??ciele ??w. Anny wyruszy procesja „Micha??owa” do parafii ??w. Micha??a Archanio??a.

W poniedzia??ek wspomnienie ??w. Ojca Pio, wielkiego czciciela Eucharystii i Matki Bo??ej.

We wtorek przypada 3 rocznica ??mierci ks. Bernarda Waszczuka, Msza ??w. za zmar??ego kap??ana bÄ?dzie odprawiona o godz. 18.00. Zapraszamy.

We wtorek o godz. 19.00 w Sali Balowej Magda przy ul. Korczaka 37 odbÄ?dzie siÄ? wyk??ad profesora Jerzego Nowaka, publicysty Radia Maryja i Telewizji Trwam pod tytu??em „W obronie Polski i polsko??ci”.

W ??rodÄ? po Nowennie z racji 25 dnia miesiÄ?ca wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu i modlitwy w intencji obrony ??ycia poczÄ?tego.

W czwartek, 26 wrze??nia mija 330 rocznica zjawienia siÄ? cudownego obrazu Matki Bo??ej Le??nia??skiej. Ojciec przeor zaprasza na uroczystÄ? EucharystiÄ? na godz. 11.30.

W czwartek bÄ?dziemy siÄ? te?? modlili w intencji zmar??ego ks. Biskupa Jana Mazura w piÄ?tÄ? rocznicÄ? jego ??mierci.

W czwartek o 17.00 zapraszam na spotkanie RadÄ? Parafialna.

Od piÄ?tku rozpoczynajÄ? siÄ? Dni Patrona Bia??ej Podlaskiej ??w. Micha??a Archanio??a, a w niedzielÄ? uroczysta Suma odpustowa o 11.30.

Jeszcze raz prosimy, aby zg??osili siÄ? rodzice z dzieÄ?mi, które sÄ? nie ochrzczone, a rozpoczynajÄ? ju?? naukÄ? w szkole. Spotkanie w przysz??Ä? niedzielÄ? o 17.00.

5 pa??dziernika odbÄ?dzie siÄ? III Diecezjalna Pielgrzymka MÄ???czyzn do Pratulina. Od dzisiaj zapisujemy chÄ?tnych na autokar. Postarajcie siÄ? jak najliczniej reprezentowaÄ? naszÄ? parafiÄ?.

5 – 6 pa??dziernika pielgrzymka K??R na JasnÄ? GórÄ?. W gablocie znajdziemy program uroczysto??ci i telefony kontaktowe do osób odpowiedzialnych.

Ponawiamy og??oszenie o organizowanej pielgrzymce do Zakroczymia, Niepokalanowa i Nowego Miasta w dniu 12 pa??dziernika. Zapisy w zakrystii.

W Echu Katolickim przeczytamy: Mija 5 lat od ??mierci bp. Jana Mazura – Zjazd Parafialnych Rad Duszpasterskich w Licheniu – Jak doceniÄ? tych, którzy w czasie komunizmu walczyli o wolnÄ? PolskÄ? – Brak aktywno??ci fizycznej w??ród m??odych ludzi.

W minionym tygodniu zmarli: + Michalczuk Tadeusz i Bendera Pawe??, Wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie...

Dodano: 21 Wrzesień 2013