Odwiedzin: 402060

Og??oszenia XXVI Niedziela Zwyk??a - 29 wrze??nia 2013 r.

W najbli??szy wtorek wchodzimy w pa??dziernik – miesiÄ?c modlitwy ró??a??cowej. Ju?? dzisiaj zachÄ?camy wszystkich: dzieci, m??odzie?? i doros??ych, do licznego udzia??u w nabo??e??stwie ró??a??cowym, które w naszym ko??ciele bÄ?dziemy odprawiali codziennie pó?? godziny przed wieczorowÄ? MszÄ? ??w. – o 17.30. Tych, którzy z ró??nych powodów nie mogÄ? przyj??Ä? do ko??cio??a, prosimy o wspólne odmawianie ró??a??ca w domach. (Uczniowie ze szko??y podstawowej, którzy przyjdÄ? na pierwszy ró??aniec i kandydaci do sakr. bierzmowania otrzymajÄ? dyplomiki uczestnictwa).

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piÄ?tek i pierwsza sobota miesiÄ?ca. PamiÄ?tajmy, ??e z daru Bo??ego mi??osierdzia mo??emy korzystaÄ? zw??aszcza przez rÄ?ce kap??anów. Dlatego w czwartek bÄ?dziemy siÄ? modliÄ? na ró??a??cu i na Mszy ??w. w intencji kap??anów i o powo??ania kap??a??skie i zakonne.

W pierwszy piÄ?tek dodatkowa Msza ??w. o 16.00 – spowied?? od 15.30.

W pierwszÄ? sobotÄ? ró??aniec po Mszy ??w. o 18.00 w ramach adoracji Naj??wiÄ?tszego Sakramentu, która bÄ?dzie do 21.00.

W PierwszÄ? niedzielÄ? po Mszy ??w. o godz. 10.00 procesja eucharystyczna.

4 pa??dziernika, w czwartek, wspomnienie ??w. Franciszka z Asy??u, ojca wielkiej rodziny franciszka??skiej. Ojcowie kapucyni zapraszajÄ? na godz. 18.30.

5 pa??dziernika, w sobotÄ? III Diecezjalna Pielgrzymka MÄ???czyzn do Pratulina. W gablocie znajdziemy program tych uroczysto??ci. O 9.30 zawiÄ?zanie wspólnoty.

Niech siÄ? zg??oszÄ? do nas mÄ???czy??ni, którzy wybierajÄ? siÄ? swoimi samochodami, by??my mogli utworzyÄ? tam grupÄ? parafialnÄ?.

W przysz??Ä? niedziele zapraszamy na godz. 16.00 kandydatów do sakr. bierzmowania wraz z rodzicami. Po Mszy ??w. konferencja.

W przysz??Ä? niedzielÄ? rozpoczyna siÄ? Tydzie?? Mi??osierdzia. Taca bÄ?dzie przeznaczona na Caritas, a po Mszach ??w. ofiary do puszek na Syrie.

4 i 5 pa??dziernika w sklepach naszego miasta odbÄ?dzie siÄ? zbiórka ??ywno??ci pod has??em: „Podziel siÄ? posi??kiem”. Produkty bÄ?dÄ? zbieraÄ? wolontariusze Caritas.

Przypominamy o pielgrzymce ??ladami b??. Honorata w dniu 12 pa??dziernika.

W Echu Katolickim przeczytamy: O wyrywanych z kontekstu wypowiedziach Ojca ??wiÄ?tego – ??wiÄ?ta Teresa o modlitwie ró??a??cowej – Prawdy i fantazje o anio??ach – Stulecie konsekracji ko??cio??a katedralnego w Siedlcach.

W minionym tygodniu odszed?? do Pana: + Zdzis??aw Doma??ski, za zbawienie jego i naszych zmar??ych, wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie...

Dodano: 28 Wrzesień 2013